Vanderbilt University
Poslední levicový příklad feministického podbízení dokazuje jednou provždy tomu, čemu skutečně věří: že ženy jsou menší než muži.
Všechno to začalo minulý týden s Vanderbilt University dělat titulky pro „prolomení bariér“ tím, že nábor Sarah Fuller, brankář v ženském fotbalovém týmu, aby vyplnil jako kicker.
V sobotu během soutěže Vanderbilt proti University of Missouri, Fuller provedl 30-yardový „squib kop“ před joggingem do ústraní pro začátek druhé poloviny.
Vanderbilt následně prohrál hru 41-0. Tým má 0-8 rekord pro sezónu.
Navzdory nevýznamné povaze Fullerova kopu a skutečnosti, že to nic nepomohlo zabránit ztrátě výbuchu, byla jmenována speciální týmy „Hráčem týdne“ konferencí SEC pro její „dokonale provedený“ 30-yardový výkop.
Trending: Ted Cruz dokáže vyvolat levičáky tím, že dělá něco, co dělají miliony Američanů každý rok
Od té doby, různé prodejny chválily Fuller za její výkon navzdory zjevné průměrnosti a bezvýznamnosti hry. Tým se také rozhodl udržet Fuller jako jeden z týmů dva kickers, podle New York Post.
To vyvolává otázku: proč se feministickým liberálům tolik starají o ženu, která vstoupí do mužského sportu?
Možná proto, že věří, že ženy mohou být rovny mužům, jen když se chovají jako muži.
Takto je feministická filosofie stejně sexistická jako muži šovinisté, proti kterým údajně bojuje. Moderní feministky i mužští sexisté věří, že mužské hodnoty jsou lepší než jejich ženské protějšky.
Andrew Klavan, konzervativní autor a politický učenec pro The Daily Wire, na tuto myšlenku vypracoval během projevu pořádaného Nadací Young America’s Foundation a vysvětlil, proč většina konzervativců nesouhlasí se základními
 
„Plně věřím ve svobodná a úplná práva všech lidí bez ohledu na to, které z obou pohlaví jsou,“ řekl Klavan: „Věřím, že muži a ženy mají svá práva a že by měli mít svobodný výkon, aby si mohli vybrat, co chtějí.“
„S čím nesouhlasím, je myšlenka, že mužské hodnoty jsou nějakým způsobem správnými hodnotami a ženy, které mají jiný soubor hodnot, které tradičně, a myslím, že správně, byly nazývány ženskými hodnotami, jsou nějak méně než jejich mužské protějšky.“
Klavan má pravdu. Zatímco feministky rychle fandí ženám za vstup do dominantních oblastí mužů, opovrhují také ženami, které upřednostňují domácí péči a výchovu dětí.
Simone de Beauvoir, feministická intelektuála 20. století, jejíž radikální myšlenky vydláždily cestu novodobému feminismu, vysvětlila stejně během rozhovoru s feministickou spisovatelkou Betty Friedanovou.
De Beauvoir věřil, že ženy by měly být nuceny vstoupit na pracoviště právě proto, že pokud by byly ponechány na svých vlastních zařízeních, více žen by raději zůstalo doma a staralo se o děti.
„Ne, nevěříme, že by nějaká žena měla mít tuto volbu. Žádná žena by neměla být oprávněna zůstat doma a vychovávat své děti. Společnost by měla být úplně jiná, „řekl de Beauvoir Friedan.
„Ženy by neměly mít tuto volbu, právě proto, že pokud existuje taková volba, udělá to příliš mnoho žen. Je to způsob, jak nutit ženy určitým směrem.“
To je důvod, proč liberální odbytiště fandí Fullerovi, i když se nedokázala dokázat, že je schopnější než průměrný mužský kicker.
Věří, že vzala ženy o krok blíž k tomu, aby se staly muži.
Stejně jako muži nejsou schopni ztělesňovat ženské rysy, stejně jako ženy mohou, naopak je pravdou.
Ženy nejsou muži a ty, které sledují čistě mužské hodnoty, budou vždy druhořadé než muži, kteří je přirozeně ztělesňují.
To neznamená, že ženy nemohou dělat kompetentní vysokoškolské fotbalové kopačky. Tam venku je pravděpodobně spousta žen, které by mohly vystupovat lépe než Fuller.
 
Nicméně neustálá chvála pro Fuller je blahosklonná vůči ní a ženám obecně a je motivována feministickou touhou vidět ženy, které zabírají mužské atributy.
V myslích feministek lze skutečnou rovnost žen dosáhnout pouze tehdy, když jsou ženy stejně zastoupeny v mužských arérách.
Levice nevidí ženy jako jedinečně zvláštní se svými vlastními silnými stránkami a zásluhami.
principy feminismu.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account