Feminista

亞洲最受信任的在線投注品牌
Média hovořila o „vypovězení tohoto“. Všichni hledali taxikáře, aby ho zlynčoval. Sofie se stala Rosariovou hvězdou feminismu tento týden a její rozhovory byly na sociálních médiích po celé zemi. Jen málo varovalo, že by to mohlo být šílené. Nicméně, někteří stateční lidé byli povzbuzováni, aby napsali na svých sociálních sítích, že informátor v té době byl socialista a rozrušený feminazi. Tak to bylo. Bez důkazů oškrábal a odsoudil chudého dělníka a nakonec vinil kapitalismus a patriarchát. Projdeme si příběh, který nemá plýtvání.
 
„Když popadne Entre Ríos, pán, taxikář, začne slyšet zvuk, kde člověk podrobně popisuje druhy potravin, které chtěl,“ řekl stěžovatel tisku, který vzal její prohlášení se znepokojením. „První byl šunkový sendvič… Nevím, jestli to byl sýr, žádná majonéza a kečup a řekl jsem… něco nelegálního je, protože očividně to není dodávka, je to taxikář.“ Tato výměna potravin dala Sofii pochopit, že se děje něco divného a že by mohla být obětí únosu. Ale pro ni byl rozhodující segment, který pokračoval.
Řidič a jeho partner začali mluvit o pizze mozzarella. Cestující si vykládala, že „pizza“ je kódové slovo kvůli jejímu postavení ženy, že „sýr“ odkazoval na její „průměrnou pleť“ a že jak říkali „vyhořel“, mluvili o ní. Ukázalo se, že je to morocha, takže… na co jiného by mohli odkazovat?
Sofia vystoupila z taxíku a odsoudila muže, který musel přijít před spravedlnost a médiím, aby dal svou verzi faktů. Jak málokdo byl vyzván, aby varoval, byl to jen muž, který mluvil se svým synem o tom, co budou chtít jíst po skončení pracovního dne.
Tato otázka objasnila, pozornost byla opět zaměřena na cestujícího stěžovatele, který se omluvil za to, že „poškrábal a odsoudil“ chudáka bez jakýchkoliv důkazů. Nicméně, ta věc tam nebyla. Podle místních médií, mladá žena podala nějakou vinu, aby vysvětlila, co se stalo. Ze svých sociálních sítí, které jsou již uzavřeny pro ty, kteří nejsou jejími povolenými kontakty, by Sofie ujistila, že vše je důsledkem „kapitalismu“, „patriarchátu“ a jejího otce, který jí v době, kdy byla dívka, zjevně věnoval jen malou pozornost.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account