Svatební den se blíží! Než ale projdete svatební uličkou, čeká vás ráno, které si rozhodně budete užívat úplně stejně jako pronášení slibů nebo první novomanželský tanec. Je to ráno plné příprav: jen vy, vaše družičky a rodina. Hodně smíchu, krásy, pití šampaňského a relaxace, než vypukne váš velký den. A právě v tento čas je ideální stylově se na to obléknout, nemyslíte? Svatební župánky jsou k tomu jako stvořené. Navíc praktické, protože v nich můžete se svými družičkami absolvovat vše od make-upu přes styling vlasů nebo focení, a nebudete se stresovat, že vám přetahování šatů přes hlavu jakkoliv zničí konečný vzhled. 

Jaké nejstylovější róby a župany pro nevěstu a družičky zvolit? 

Na výběr máte celou řadu možností – od malých a nezávislých prodejců až po velké nadnárodní řetězce. Záleží jen na vašem budgetu a originálním pojetí. Nejoblíbenější volbou je pro nevěsty snově bílá barva nebo slonovina, zatímco družičky klidně mohou obléknout pastelové barvy. Na župany pak klidně můžete dát vyšít i monogram nebo je ozdobit nápisy Nevěsta a Družička. Fantazii se meze nekladou! 

Foto: Shutterstock

Kam vyrazit na nákupy?

Foto: se souhlasem Etsy

Etsy, 699 Kč

Foto: se souhlasem Agent Provocateur

Agent Provocateur, 8990 Kč

Foto: se souhlasem H&M

H&M, 949 Kč

Foto: se souhlasem Anamé

Aname, 7990 Kč

Foto: se souhlasem Trikuj.cz

Trikuj.cz, 1149 Kč

Foto: se souhlasem Astratex

Astratex, 1169 Kč

Foto: se souhlasem Župany.cz

Župany.cz, 450 Kč

Foto: se souhlasem Berenike

Berenike, 599 Kč

Foto: se souhlasem Astratex

Astratex 1439 Kč

Foto: Shutterstock, se souhlasem Etsy, Aname, Agent Provocateur, Astratex, Berenike, H&M, Trikuj.cz

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
2 Komentářů
  1. Kristýna Štírová 2 roky ago

    My jsme měli svatbu v Itálii, takže jsme kupovali spoustu věcí tam. Poradila nám s tím i cestovní pojišťovna https://www.ervpojistovna.cz/cs/cestovni-pojisteni-singletrip se kterou jsme vyjednávali cestovní pojištění a různá specifika toho, co by se mohlo stát. 🙂 Jeli jsme na lehko, já měla jen svatební šaty, manžel oblek a něco málo běžného oblečení. Každý takový menší kufr. A šaty jsem tam teda nechala v jednom krejčovství vyžehlit, protože z kufru byly takové… no… Ne moc pěkné. Ale zase jsme tam koupili i ty župany. 🙂

  2. Krásné župany.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account