Krásný den, moji nejmilejší, nám všem. Ať se dívám, jak se dívám, kalendář mi neúprosně hlásí další nový týden a jak už je zvykem, mám pro nás nový týdenní vhled. I tentokráte je nabitý nejen emocemi, energií, vášní, ale i odhodláním.  A není se čemu divit, pomalu, ale jistě se nám měsíc říjen chýlí ku konci, a tak tomu všemu odpovídají také karty, jež v sobě nesou pradávné poselství našich předků.

Vyjádření kreativity a potlačení strachu

Hned první kartou je sakrální portál, tedy ten, který je bránou ku tvoření, vyjádření kreativity a potlačení našich strachů směrem ven, tedy daleko od nás. Jeho nádherná oranžová barva přecházející až do nádherné a jasné žluté je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu. V našem případě úžasným přílivem energie, jež proudí všude kolem nás. Objevme v sobě vášeň, touhu a nespoutanost, vždyť život je tak krátký.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Svatyně spokojeného života

Každý z nás má své místo, místo, kde se cítíme sami sebou. A i přesto, že poselství skryté za slovem svatyně s námi už rezonuje nějaký ten pátek, ještě stále jsme nepochopili jeho tajemství, mystiku a podstatu. Je čas být tam, kde se cítíme komfortně, kde jsme sami sebou a nikým či ničím ohroženi. Mít své místo, kde je naše mysl, srdce i duše v rovnováze je přec tak krásné a zároveň důležité pro náš spokojený život, že není důvod pochyb. Hýčkejme si tato místa, tyto svatyně a nedejme si je nikým a ničím vzít.

Proměna začíná, nespěchejte

Tak jako motýl potřebuje svůj čas na to, aby se stal tím kým je, tak totéž platí i u nás. Je důležité pamatovat na to, že má vše svůj čas a než se z kukly vylíhne nádherný motýl, chce to nejen notnou dávku trpělivosti, ale rovněž uvědomění, že ona transformace je během na dlouhou trať. Nic nelze uspěchat a švindlovat. Kdepak, tudy cesta rozhodně nevede, kdepak … trpělivost růže přináší a na to je třeba myslet. Naše proměna a přeměna se právě započala.

A o čem je poslední, čtvrtá karta? Přeci o tom, že myslet pozitivně, důvěřovat si a jít si za svými sny je klíčem k úspěchu. A tak i nám, moji nejmilejší, přeji nejen úspěšný cely týden, ale i ať vás odhodlání, životní síla a energie ani tentokrát neopouštějí.

Tak krásný nový týden a pevný krok, s láskou vaše Miriam, Mia ❤️

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
4 Komentářů
 1. MarcelaSoukupová 1 měsíc ago

  Při čtení , si člověk uvědomuje proč tady je, co je potřeba, pro co a pro koho žít.

 2. NelaVávrová 2 měsíce ago

  Dekuji, take preji krasny konec tydne….

 3. Lenka Hudečková 2 měsíce ago

  Díky za milá slova, momentálně bojuji s covidem, nic moc.

 4. Romana Mlynářová 2 měsíce ago

  Přeji Vám pěkný podzimní týden.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account