Jak být #dolebezstarosti? Na to máme jednoduchý recept, informovat se. Není důležité jen množství informací, ale především jejich kvalita. A za tu se vám v podcastu #dolebezstarosti můžeme zaručit. Hosty jsou ti nejlepší z nejlepších. Do 12. dílu si Gynella pozvala na rozhovor MUDr. Kristýnu Koutnou, gynekoložku, kterou můžete znát z profilu @gynekologie_srozumitelne, kde vzdělává ženy o intimním zdraví.

Otázky, na které se stydíte zeptat

Začínáme zhurta. Značí potíže v intimních partiích opravdu nevěru partnera? Mohu chytit mykózu, když si sednu na prkénko na veřejných záchodcích? A co když půjdu do vířivky? Gynella vám chce téma intimního zdraví přiblížit, a tak se ptá na otázky, nad kterými občas dumáme, ale je nám “hloupé” se zeptat.

Stres z ordinace

V necelé půlhodince se dozvíte spoustu zajímavých informací a zároveň se pobavíte. Nejen MUDr. Koutná, ale také moderátorka Gynella dokážou intimní témata odlehčit a být vám zábavnou společností. Určitě si nenechte ujít část o “syndromu ruky na klice”, každá žena se v tom trochu najde. Dámy, uvědomte si, že gynekolog vás neodsoudí, primárně vám chce pomoci, proto při příchodu do ordinace nechte stud za dveřmi.

Co myslíte, může být náchylnost k vaginálním infekcím genetická? Pusťte si 12. díl podcastu a buďte zase o kus znalejší a především #dolebezstarosti.

Zdroj: MUDr. Kristýna Koutná, gynella.cz

Foto: se souhlasem Gynelly

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account