Herečka Michaela Badinková se narodila na Slovensku, velkým obratem v její kariéře pak byla role Aničky Posedlé v nesmrtelných Básnících. Díky ní neztrácel Pavel Kříž naději. Mladší generaci je známější jako lékařka z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí, stará se o dvě dcery, nově také opětovně o pejska. toho si s rodinou pořídili proti chmurám. 

Máte nějaké tajemství proto, abyste za všech okolností vypadala skvěle? 

Mám citlivou pleť a už řadu let se zajímám o biokosmetiku a její ekologickou výrobu. Kosmetiku ráda měním a pořád něco nového objevuji a mojí poslední novinkou je biothermální kosmetika Jonzac.

Máte nějaké potíže s pletí (alergie, citlivá pleť)? 

Každé první sluníčko mi způsobuje alergii a svědivé pupínky. Letos na jaře mi právě pomohl krém Miraculeuse Cream, který moji pokožku během několika dnů zklidnil a červené flíčky zmizely. A díky tomu jsem se s touhle značkou sblížila.

Máte dceru na prahu puberty. Bavíte se spolu o péči, půjčuje si vaše produkty? 

Ano, už je ve věku, kdy řešíme její pleť. Evelínka používá řadu pro problematickou pleť a velmi jí to pomáhá, protože tato kosmetika takové neduhy léčí. Řada kosmetiky pro mladistvé obsahuje alkohol, která pleť vysušuje, zato má oblíbená značka léčí.

V jakých rolích se v současné době objevujete a jak těžké je skloubit rodinný a pracovní život?

Účinkuji stále v Ordinaci v růžové zahradě, která se momentálně vysílá na Voyu. Budu točit na Slovensku adaptaci německého seriálu St. Max. Ve Švandově divadle hraju ve Scénách z manželského života s Michalem Dlouhým a v Divadle Palace v komedii Veselé Velikonoce s Martinem Hofmannem.

Jak se díváte na covidovou situaci – opětovný nárůst čísel? 

Je to náročné. Přeji všem pevné nervy, aby to zvládli ve zdraví a i přes všechny nesnáze našli důvod se radovat. My jsme si například pro radost pořídili štěňátko.

Co byste popřála lidem v naší zemi k Vánocům? 

Samozřejmě v první řadě zdraví, abychom mohli pracovat a scházet se s lidmi, s nimiž je nám dobře.

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account