Již několik let se zákazníci setkávají s produkty nesoucími obchodní značku NUTRISTAR®. Jedná se o širokou škálu doplňků stravy, ve které najdete jak výživu pro sportovce, tak i potraviny pro zvláštní výživu, bio-potraviny, ale i  laboratorní doplňky. Své zákazníky si značka NUTRISTAR® našla nejen v České republice, kde jsou výrobky vyráběny, ale taktéž na Slovensku, Polsku, Německu, Slovinsku, Srbsku a Belgii. Přečtěte si více o značce, jež se zaměřuje na podporu zdraví a aktivní životní styl. Průvodcem vám bude ředitel firmy, Ing. Petr Martínek.

Značka Nutristar, kdy vznikla, jak se profiluje?

Před deseti lety jsme se rozhodli českým zákazníkům zprostředkovat kvalitní doplňky stravy z výběrových surovin a vyráběné tady v Čechách. To byl základ ke vzniku naší značky Nutristar. V portfoliu nabízíme nejen běžné vitamíny, jako vitamín C, D, zinek, ale také prémiové sportovní suplementy či dokonce produkty pomáhající se zdravím jako je například Collagen fit či ManoMax, který jsme vytvořili pod taktovkou předního českého urologa Mudr. Jaroslava Všetíčky. Tento výrobek opravdu pomáhá při potížích s močovými cestami u žen.

Kde všude se můžeme setkat s vašimi produkty?

Naše produkty prodáváme především na e-shopu, ale také v partnerských eshopech a samozřejmě jsme aktivní též na portálu Heuréka. Nemáme v plánu otevírat vlastní kamenné prodejny, spolupracujeme s obchodním řetězcem GLOBUS, kde najdete výběr z naší nabídky a hned si je můžete odnést domů. Pokud Vás zaujmou i ostatní výrobky, stačí jít na eshop, tam prodej koncentrujeme nejvíce, nejen kvůli dnešnímu trendu, ale také abychom zaručili výběr a více informací o jednotlivých produktech.

Své zákazníky si značka NUTRISTAR našla nejen v České republice, kde jsou výrobky vyráběny, ale taktéž na Slovensku, Německu a v letošním roce jsme zahájili expanzi na ruský trh, kterému se v současné době věnujeme velmi aktivně a díky tomu také postupně rozšiřujeme nabídku.

Máte nějaké novinky, které jste uvedli v poslední době na trh?

V červnu 2019 jsme uvedli na trh řadu suplementů “FOR STREET WORKOUT”, v které najdete protein, energy protein a BCAA (aminokyseliny). Celá řada je uzpůsobena tak, aby sportovcům, cvičícím především s vlastní vahou a velmi často, usnadnila tréninky a regeneraci. Při výrobě této řady jsme se obrátili na přední české workoutery, aby nám nic neuniklo a vznikla tak opravdu funkční a exkluzivní série produktů.

Dále jsme uvedli na trh řadu “BE MY STAR”, což je luxusní a velmi účinná řada pro ženy, zaměřená na krásu, co začíná uvnitř. Jak jistě dobře víte, nestačí jen krémy, ale i celková životospráva velmi ovlivňuje náš vzhled a právě v řadě  “BE MY STAR” najdete kombinaci vysoce účinných látek, které z běžné potravy získáváme velmi těžko, nebo vůbec.

A v posledním roce byl vyvinut ve spolupráci s českým rekordmanem ve sprintu na 100m Janem Velebou nový produkt “Fit Booster“. To  je předtréninkový nápoj s pomalým uvolňováním a nabije Vás energií na celý trénink, hovorově se takovým výrobkům říká “nakopávač”.

A i teď spolupracujeme s odborníky a špičkovými sportovci ve svých oborech na nových produktech či dokonce celých řadách. Cílem je, každý rok uvést na trh minimálně 3-4 nové produkty, ač to není jednoduché, protože vše musí projít náročným testováním, než je možné je na trh uvést. To nás ale nezastaví, ba naopak je to vždy výzva dělat věci stále lepší.

Jakým produktům se věnujete v poslední době?

V této chvíli se nejvíce snažíme zviditelnit především kolagenové produkty jako je Collagen FIT – velmi účinný produkt nejen při bolesti kloubů a její prevenci, ale také zlepší pleť, vlasy a nehty. Dalším je řada Be my Star – Collagen s kyselinou hyaluronovou, který je určen především pro ženy, které rády pečují o svou pleť a vlasy. Oba tyto produkty jsme velmi pečlivě testovali a máme z nich velkou radost jak dle referencí fungují.

Za zmínku ale stojí i běžné vitamíny na podporu imunity, které nabízíme ve výhodném balíčku, či už zmíńovaný ManoMax. S chladnějším počasím se ženám často stává, že se jim vrací záněty močových cest a je to velmi nepříjemné. Ne každá žena chce opakovaně zatěžovat tělo antibiotiky a ManoMax nabízí alternativu a především prevenci, pokud cítíte, že se tyto problémy vracejí. Stačí pět dní po sobě vypít jeden sáček a výsledek na sebe nenechá čekat.

Jak vidíte budoucnost značky NUTRISTAR a na co se máme těšit do budoucna?

Aktuálně pracujeme na zviditelnění naší značky a vybudování dobré pověsti všem produktům, díky jejich složení, účinkům a referencím. Také připravujeme nový design obalů produktů tak, abychom drželi krok s trendy a zároveň meli charakteristický a nadčasový vzhled. To, že je produkt kvalitní je jedna věc, ale design obalu je pro zákazníky také důležitý. Pro zajímavost, na designu produktů řady „Be My Star“ spolupracoval přední český umělec Patrik Saudek!

Jak jsem již říkal, v nových produktových řadách se chceme zaměřit na výrobky podporující zdravý a aktivní životní styl, s tím že se budeme nadále soustředit i na to, co značku NUTRISTAR zdobí –  kvalita, účinnost a dostupnost našich produktů všem zákazníkům.

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account