Po obrovském úspěchu první menší kolekce slavné módní Ikony Kendall Jenner, která byla představena v červenci, se značka About You rozhodla rozšířit spolupráci a představila ucelenou kolekci pro podzim a zimu 2021, která opět odráží nezaměnitelný styl a osobnost slavné topmodelky. Tentokrát s velmi osobitým poselstvím a jejímu plány do budoucna.

Zatímco první drop obsahoval Kendalliny oblíbené kousky pro každý den, tento druhý drop zaujme módnějšími kousky pro zvláštní příležitosti, jako je například kostýmek, který dodá sebevědomí, nebo vínové kožené kalhoty. Nechybí však ani pohodlnější základní kousky šatníku. 

„Po úspěchu našeho malého dropu jsme nyní učinili další krok a představujeme našim zákazníkům hlavní drop, kde Kendall odhalí více než 40 limitovaných, módních siluet s důrazem na vysoce kvalitní materiály a speciální střihy. Každý kus je navíc opět označen jedinečným kódem, který obsahuje datum Kendalliných narozenin, což dodává dropu osobnější nádech,“ objasňuje Julian Jansen, Content Director ABOUT YOU. 

Natáčení kampaně v Los Angeles, poblíž míst, kde Kendall prožila své dětství, bylo pro modelku silným osobním i citovým zážitkem. „Jsem rozhodně divoška a zamilovala jsem si vše, co je v hlavním kolekci, protože to jsou opravdu základní kousky, které nosím každý den. Mám pocit, že tohle jsem já na svém budoucím ranči, večer půjdu v pohodlných teplácích nakrmit koně, a pak si vyjdu na večeři v elegantním kostýmku,“ líčí modelka. Výsledkem je velmi osobní kampaň, která je nabitá těmito silnými emocemi.

Kolekce bude dostupná celosvětově od začátku prosince ve všech 26 evropských internetových obchodech About you ve velikosti 34 až 44.

Foto: archiv

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account