Nástěnky, jen si vzpomeňte, ve škole, v suterénech domů, v kanceláři,…jsou všude, pomáhají zorganizovat úkoly, zpříjemnit náladu, vytváří místa pro inspirace a vzpomínky a jsou obrazem samotného autora. Jedna deska, ale jak moc důležitá.  Tak tady představujeme ty naše.
Petra magazínka| ŽENA s.r.o.
Vždy jsem milovala tvoření koláží, vystřihovala jsem si fotky, ústřižky ze vstupenek, kousky látek, mezi to něco vmalovala a dávala dohromady věci z mého života. Dělám je dodnes sobě i své dceři. Takže nástěnky mám všude. Tohle jsou moje tři lásky – rodina, móda a běh.*heart**heart**heart*

EVA | první ŽENA s.r.o.
Největší relax je pro mě cokoliv hand made, a to jako že mi to i celkem jde! 😀 Vytahovat šicí stroj je moc na  dlouho, ale střihnout si nástěnku (a co teprve, když je na to i workshop u nás v Pracovně s MARIANNE Bydlení), tak to by bylo, abych u toho nebyla! 🙂

Markéta Mamapartner

Tak jsem se podívala na naši lednici, což je vlastně taková naše domácí nástěnka a vážně bych byla zvědavá, jak se z toho vyčte můj život.*smile* Je to místo vzpomínkové, připomínkové, laskavé i varovné.;-)

Kristýna pisatelka| ŽENA s.r.o.
Moje nástěnka je trochu jako já – občas zmatená, občas chaotická a vždycky originální.:-)Dávám si na ní hlavně inspirativní nápisy, ze kterých čerpám v těch “horších” chvílích a taky telefonní čísla, která chci mít stále na očích – telefony na “ajťáky”, na kolegyně… A to jste ještě neviděly nástěnku, co mám doma přes celou stěnu! Tak třeba někdy příště.:-)

 Janča držitelka kasy | ŽENA s.r.o.
Nástěnka? Já mám dokonce dvě, ale asi by vás moc nebavily, jsou plné čísel, zákonů a paragrafů. Řád, organizace a hlavně systém, a samozřejmě má rodina, která mi do něj pomáhá vnášet chaos. Zkrátka, potřebuji kouknout a vidět to podstatné, co se ve světě účetnictví mění každý den.

Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.
Ja a nástenka? Určite je veľmi fajn mať svoje ciele a sny každý deň na očiach už dlhú dobu sa chystám vytovoriť si vlastnú myšlienkovú mapu, ale vždy do toho príde veľa iných povinností a do dnešného dňa som sa k tomu nedostala. Ale fungujem v diári a na rôznych papierikoch, ktoré si do diára vkladám, aby sa mi nič nestratilo a na nič som nezabudla. To je aktuálne moja najdôležitejšia nástenka, ktorú keď otvorím vidím v nej všetko potrebné.

Pracovna ŽENY s.r.o. Praha

Tole je naše inspironástěnka. Každý týden ji doplňujeme o jednu úžasnou ženu, která  má, nejen nám, co říci.

Zvedněte hlavu a mrkněte před sebe a kolem sebe. Nemáte tam nějakou nástěnku?  Pošlete nám fotky do komentářů, těšíme se.:-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account