Pásek je jedním z kousků šatníku, který má ve skříni úplně každý. Otázkou ale je, jak ho řádně využít, aby posloužil i jako módní doplněk. Nemusí vám totiž pomáhat jen ke stažení kalhot.
Nebojte se vyhrabat všechny své pásky a začít je využívat jako pomocníka při doplnění vašeho outfitu. Může oživit nejen váš šatník, ale zastat i roli pomocníka při tvarování postavy.
Hezky do pasu
Pásek do pasu je variantou, která zdůrazní vaše ženské křivky. Dovolit si to mohou jak hubené dámy, tak i ty s větším bříškem. Sáhněte po pružnějším a širším pásku, který umístíte v pase přes šaty nebo delší halenku. Super tipem je přepásat volnější kardigan. V něm budete nejen v teple, ale také šik vzhledem k letošním trendům.

Zdroj: stylishwife.com
Pod prsa
Těm, kterým sluší empírové střihy, bude slušet také pásek pod prsy. Empírový střih je obecně dobrým pomocníkem při zakrytí bříška. Pásek, který je opět pružný, můžete umístit pod prsa přes volnější halenku, šaty.

Zdroj: blog.styleestate.com
Na boky
Pásek spadlý na boky je třetí variantou, která sluší kupříkladu ženám s chlapeckou postavou. Vytvoří vám totiž boky a díky tomu bude vaše postava působit více žensky. Zas a znovu – voli můžete šaty, halenku nebo třeba k sukni.

 

Zdroj: gurl.com
TIPY

  • Černý outfit je prima rozdělit právě páskem. Kalhoty do pasu s lehce odlišnou barvou pásku jsou šmrncovní. Jen pozor – není černá jako černá. Vaše kousky oděvu by měly mít stejný odstín.                                                                              Zdroj: api.shopstyle.com
    Pásek se nebojte umístit také přes kabátek či pončo. Ve fantazii se meze nekladou a hlavně, čeká nás zima, že?
    Pásek á la šňůrka má jednu obrovskou výhodu, stačí na něm udělat uzel. Jen pozor, měl by viset do délky sukně či šatů.
    A už jste zkusily přepásat obrovskou šálu? Ne? Tak toho se taky nemusíte bát!:)
    A na závěr takový užitečný tip pokud jde o sepnutí – dost pásků nemá další poutko, do kterého byste pásek zastrčily, pokud ho nedáváte do kalhot, takže šikovná klička se hodí a vypadá pěkně.

 

Zdroj: buzzfeed.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account