Muzikálového zpěváka a osobního kouče pro vás vyzpovídala naše Renata.
Martina Poštu si možná pamatujete ze skupiny Laura a její tygři, řadu let byl také vyhledávaným muzikálovým zpěvákem. Dnes se živí hlavně jako kouč osobního, profesního a firemního růstu a koncertuje se svou kapelou Poste Restante. A jak vidí Martin Pošta nás ženy?

Na ženách mě nejvíc baví/fascinuje …
… jejich bytí. Každá žena je krásná už jen tím, že je. Bez žen by nemohl existovat svět. Celý svět je duální, a tak ženy vytváří s muži celek, doplňují se. Bez žen by nebyl svět šťastným.

Ženy se mě nejčastěji ptají …
Ženy mají spousty otázek, ostatně to je jedna z ženských vlastností. Tyto otázky si rády vzájemně pokládají a odpovídají při kafi, či vínu. 🙂 Kdybych měl odpovědět, na co se mě ženy nejčastěji ptají, musel bych si tu otázku vymyslet.

Já bych se jich naopak rád zeptal …
… jak by si představovaly své štěstí, velmi konkrétně a jasně. A co jsou pro své štěstí ochotny udělat?

Ženy mě naučily …
… podívat se sám do sebe. Když jsem se zpětně podíval na své vztahy se ženami, uvědomil jsem si, že mi byly zrcadlem. Myslím, že hlavním účelem vztahů je poznání a zdokonalování sám sebe. Říká se, že do ženy nevidíš. Ale můžeš v ní vidět sám sebe.

Ženy na mě štve …
… že příliš hledám “jádro pudla”. 🙂 Za každou obyčejnou věcí hledám ještě další souvislosti. Je pravda, že mě ženy učí i to, abych si užíval obyčejných věcí a nehledal na nich víc, než na nich je. Jednoduše si je užíval.

Největší záhada na ženách je pro mě …
… zrození. Ten celý proces, který je tak fascinující. Ten proces, že v těle maminky vznikne nový život a že příroda to všechno zařídí sama. O tuhle zkušenost jsme mi muži ochuzeni.
Aby muž zůstal celý život věrný jedné ženě …
… je třeba, aby si uvědomil lásku, především sebelásku. Aby našel hodnoty, které mu vztah se ženou přináší a těm hodnotám byl věrný. Věrnost není o tom být věrný partnerovi, ale svým hodnotám.

Se stárnutím si my muži …
… uvědomujeme čas. Čas je život a život je láska. Bez žen je smutný čas, život i láska.
Přál bych si, aby ženy v Česku, nejlépe však na celém světě …
… měly dostatek odvahy milovat samy sebe.

Co by ženy skutečně měly přestat řešit v souvislosti s muži …
… jestli je muži milují dostatečně. Aby neměly potřebu dokazování lásky. Aby nedávaly lásce (mužům) podmínky. Aby neočekávaly, že se muži budou chovat, tak jak si ženy přejí. Očekávání a podmínky ničí vztahy.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account