Zdravé testování energetických tyčinek Lifebar vyzkoušelo padesát z vás. A jak vám tyčinky chutnaly?
Energetické tyčinky Lifebar doporučuje 87% žen.

O produktu:
Lifebar bio energetické tyčinky jsou skladné, rychlé a zdravé svačinky ať už do kanceláře, v tělocvičně nebo na cestách. Lifebar tyčinky poskytují škálu důležitých látek, vitamínů a minerálů, které potřebujete pro dobrodružství každodenního života. Pro ještě intenzivnější výkon je tu pro vás Lifebar Plus! Obohacená pečlivě vybranými superfoods neboli superpotravinami. Tyčinky, které uspokojí ty nejnáročenější požadavky.

Jak jste byly s tyčinkami spokojené?
Hlavním pozitivem Lifebar bio energetických tyčinek je jejich BIO kvalita, na tom se shodují všechny testerky včetně Sportive: „Velmi pozitivně hodnotím, že tyčinky neobsahují rafinovaný cukr a umělá sladidla. Dvě tyčinky jsem měla možnost vyzkoušet před sportovním výkonem a i jen půlka tyčinky stačila na zahnání hladu a doplnění energie. Cenově se pohybují na úrovni klasických energetických tyčinek a z důvodu jejich složení bych spíše očekávala vyšší cenu – což je příjemné, že tomu tak není. Rozhodně mohu tyto raw tyčinky dále doporučit; sama je totiž plánuji využívat právě před/mezi sportovními aktivitami.“  S tím souhlasí i Vločka11 nebo Hemi64. Že tyčinky přinesly i své nejen pro sportovně založené lidi, potvrzuje Elby: „Tyčinky nejčastěji využívám v práci jako rychlou, ale vydatnou svačinku a nikdy u mě nesmí chybět v autě na cestách. I moje děti mají tyto tyčinky rády.“  Mipal však upozorňuje, že tyčinka s příchutí s guaranou obsahuje kofein, takže není vhodná pro děti. Iwen přítomnost kofeinu potvrzuje: „Tyčinka s guaranou skutečně obsahuje kofein, podařilo se mi překonat malou únavu.“
Další pozitivum je v oblasti složení tyčinek a chuti, to si chválí většina testerek. I když nemají všechny zkušenost s raw stravou, přesto tyčinky řadu z nich oslovily. Nejvíce zachutnala testerkám tyčinky s kokosovou příchutí, ta vyhrála na plné čáře. Oblíbenost ostatních příchutí se lišila.

Velké plus u testerek zklidil i fakt, že jsou bezlepkové. To si pochvaluje Věra4. To, že jíst tyčinky může i člověk s omezením kvůli cukrovce, potvrzuje Renča64: „Neobsahují cukr, což jsem velmi ocenila, jelikož mám cukrovku, takže jsem si mohla dopřát zdravou a chutnou svačinku, která mě dostatečně zasytila.

Celkově tyčinky testerkám chutnaly, ale bylo znát, že kdo nemá moc zkušenosti z raw stravou, měl při první konzumaci výhrady, přeci jen jsou tyčinky jiné než ostatní značky vyrábějící energetické sušenky. Mezi jednou z nadšených žen je i Mikaa: „LifeBar jsou naprosto dokonalé. Určitě plánuji si je kupovat jako výbornou svačinku do práce.“  My z redakce se připojujeme, tyčinky Lifebar bio jsou naší velice častou svačinkou, když nás odpoledne honí mlsná nebo náš žaludek trápí hlad.
Všechna hodnocení naleznete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account