Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Cauac (Déšť, Bouře), ve kterém se mohou doslova dít zázraky. Je však velmi důležité, abyste si jich všimli. Ustupte stranou, utište svou mysl a nechte, ať vám život ukáže možnosti, jak výrazně zlepšit úroveň svého dosavadního života. Otevřete se inspiraci a nebojte se přijmout dary, které vám budou nabídnuty. Pamatujte, že to, čemu dáte svou pozornost, to bude růst. Záležitosti, které však zanedbáváte, mohou způsobit větší problémy. Je jen na vás, jestli se život stane plodným deštěm nebo ničivou bouří.
Období 1-Cauac-1-(Déšť, Bouře) od 12.6. – 24.06.2018
Po období smrti se můžete uvolnit a otevřít se darům života. Tyto dary mohou mít podobu hlubokých snů, inspirace, uzdravení nebo dobře se vyvíjecích nových projektů. Nespěchejte příliš, ale naučte se trpělivě živit svou pozorností to, co má smysl. Brzy se dočkáte plodů své práce, ale buďte trpěliví. Nevzdávejte to, když jste kousek od velkého úspěchu. Věnujte se těm činnostem, které souzní s vaším srdcem. Když se budete honit za vším možným, ale sebe budete opomíjet, jen tak oddalujte cestu ke spokojenějšímu životu.
Co se týká vašeho zdraví, můžete očekávat příznivou změnu, pokud vaše pozornost k vašemu tělu byla dostatečná. Na druhou stranu, když určité věci dlouhodobě zanedbáváte, může dojít k výraznému zhoršení, abyste si svého těla všimli. Jestli hodně pracujete, naučte si vytvářet pravidelné přestávky a během nich relaxujte. Uvolněte celé své tělo a nechte probudit jeho samo léčící procesy. Pokud chcete stvořit nový život, je pro to ideální doba. Vyživujte své tělo dostatkem tekutin a zdravým jídlem. Ideální je rovněž podstoupit nějaký druh léčení, které může být mimořádně efektivní.
Co se týká pracovních záležitostí, měli byste se otevřít novým myšlenkám a novým přístupům. Nebojte se inovací, ale zároveň se nezapomeňte starat o to, co je nutné. Mluvte se svými kolegy o nových přístupech, myšlenkách a nápadech. Dívejte se pozorně kolem sebe a nikam nespěchejte. Mohly by vám uniknout zajímavé příležitosti. Toto období může být rovněž obdobím odměn, ale i zároveň i výzev, pokud jste v minulosti něco dlouhodobě zanedbávali.
Na úrovni vztahů může být toto období velmi plodné a uspokojivé. Pokud se svému partnerovi opravdu věnujete, můžete pocítit ještě hlubší vazbu a propojení. Jestli se však nevidíte často a berete se zároveň jako samozřejmost, může přijít bouře. Věnujte více pozornosti těm, na kterých vám záleží, protože každá květina potřebuje zalévat. Vaší vodou je vaše bdělá pozornost a kreativní čin. Je velmi pravděpodobné, že vás život spojí dohromady s člověkem, na kterého jen tak nezapomenete.
Na úrovni ducha nastal čas, kdy vás duch může odměnit hlubokou zkušeností, která půjde jen těžko popsat slovy. Často proste v tomto období o hojnost všeho dobrého a uvidíte, jak se různé synchronicity spojí v jedinečný tanec života a vaše přání se splní. Proste a bude vám dáno. A tak si dejte pozor na to, co si v duši přejete, protože se to zřejmě vyplní. V tomto období se vyplatí pracovat i se svými sny. Pokud jste ještě neměli zkušenost s lucidním sněním, je velmi pravděpodobné, že se vám to tentokrát povede, když tomu budete věnovat dostatek pozornosti. Když získáte radu nebo inspiraci skrze sen, je nutné, abyste na to reagovali. Zázraky se dějí, ale jsou vzácné, a tak se dobře dívejte.
Napsal: Robert Policar

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account