Přátelé, kamarádi, před námi je další nový týden, první jarní týden, kdy nejen astrologicky, ale také meteorologicky přebírá pomyslné žezlo od vládnoucí zimy jaro. Venku nám to už pozvolna začíná hrát barvami a z mnoha koutů je slyšet líbezné cvrlikání. Není tedy divu, že jsem si na pomoc pro dvanáctý týden tohoto roku přizvala k ruce právě kolibříky a nechala je předat nám poselství pro nový týden.

Ptáte-li se, o čem bude, pak se pohodlně usaďte a pojďte se mnou poodhalit pavučinku tajemství a poznání. Čeká nás vskutku zajímavý týden, ve kterém nebude nouze o zajímavé příležitosti, projekty, také andělská znamení a rovněž o spojení se sebou samým, kupříkladu skrze meditaci jako takovou.

Opylování – naslouchejme a vnímejme

K tomu, aby ze semínka mohla vzejít květina, je třeba vůle i času. Stejně tak je to v případě uskutečňování našich vizí, cílů i plánů. Prvotní cihličkou, chcete-li počátkem, je pak samotná myšlenka, jež se tvaruje v naší mysli a zároveň se pak přetaví v čin. Mysleme na to, že vše má svůj čas a nic nelze uspěchat. Vnímejme, inspirujme se a dovolme si nechat naše myšlenky uzrát v činy.

Pírka z nebes – znamení jsou všude kolem nás

Otevřeme oči, nebojme se, vnímejme svět jako takový a vězme, že uvidíme vše jiným pohledem. Andělské bytosti se nám totiž obzvláště tento týden budou připomínat a byla by velká škoda nemít oči na stopkách a přehlédnout znamení, kterých se nám dostává. Zůstaňme nohama na zemi a vnímejme všemi smysly, odpovědi na naše otázky a stejně tak tolik potřebná ujištění máme na dosah. Vůně, melodie, pírka, mince, červánky, duha a mnoho dalšího, jsou znameními shůry, jež nám sesílají samotní andělé a připomínají nám tak, že jsou neustále po našem boku připraveni pomoci, řekneme-li si o ni. Andělé totiž milují bezpodmínečně, nesoudí a pomáhají. Bdí nad námi nebeští poslové, nechme se kolébat jejich vřelou a upřímnou láskou, přijměme jejich pomoc.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Vznášejte se klidně – najděme si čas na sebe samé a zklidněme se

Jarní čas s sebou přináší čas očisty jako takové, a tak není divu, že i my můžeme cítit potřebu změny, uvolnění se, očisty. Pojďme se tedy na chvíli zastavit a zaměřit pozornost do sebe samých, svých duší a myslí prostřednictvím meditace, relaxace, klidu a pohody. Dovolme si pocítit klid a mír v našich myslích a nechme věci plynout – co se má stát, stane se.

A na závěr je tady opět krásná afirmace v podobě slov jako je ochota, přijetí i souznění. Zkusme se na chvíli zastavit a zamyslet nad tím, jak moc jsme tolerantní a otevřeni kompromisům, a to nejen vůči sobě, ale také druhým. Dejme jim prostor, aby mohli být sami sebou a věnujme se tomu, na čem nám záleží a co je pro nás důležité. Není čas a ani prostor na sobectví. Ba právě naopak, je třeba jít cestou kompromisu, tolerance a respektu vůči sobě, ale také vůči druhým – je čas se znovu volně nadechnout.

Přeji nám klidný a pohodový týden s předzvěstí prvních jarních paprsků, lepších zítřků a příjemných okamžiků.

S láskou vaše Mia a její  Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account