Moji nejmilejší, měsíc srpen je v plném proudu a za námi je superúplněk. Tento měsíc nás ještě čeká jeden úplněk. Nepředbíhejme však čas a pojďme nahlédnout na to, co nám přinese nový týden.

Vytváření reality – tady a teď, jsme tvůrci

Často opomíjíme fakt, že mnoho věcí dokážeme ovlivnit nejen svými myšlenkami, ale i činy. Nejsme-li tedy spokojeni s čímkoli v našem životě, pak je čas to změnit. My jsme tvůrci a nikdo jiný, je to v našich rukou.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Království zvířat – síla je v nás

To, že se od našich zvířecích přátel můžeme leccos naučit, není žádným tajemstvím. Stejně tak ani to, že chceme-li najít moudrost, klid v duši a poznání, pak je nejlepší vyrazit do přírody a jen zkrátka být. Příroda jako taková nám je pak učitelem i studnicí moudrosti, která je k nezaplacení. Mnohé odpovědi na naše otázky jsou pak ukryty právě v ní.

Zvuk – dostává se odpovědi

Vše, co slyšíme, má svůj opodstatněný význam, svůj smysl, své poslání, důležité informace, a proto je třeba naslouchat. Právě totiž ve zvuku, který je pro naše uši mnohdy jako balzám na duši a jindy zase něco, co se nám protiví, je ukrytá síla melodie, slov a informací tolik potřebných. Je čas tedy naslouchat a vnímat ony zvuky, aby nám již nic neuniklo.

Čeká nás týden plný informací, moudrosti, poznání, ale také odpočinku a hledání sebe samých. Nápomocna nám pak může být rozvaha a intuice, jež je našim důvěrným společníkem.

Vzhůru tedy do nového týdne, s láskou vaše Mia, Miriam

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
5 Komentářů
 1. Kristýna Štírová 7 měsíců ago

  Já se snažím svoje vlastní já vždycky tak nějak poslouchat. .) Prostě dávám na ten šestý smysl. Třeba jsem věděla, že investice do půjček u julu.cz/investment-offer/ je něco, co by mohlo dopadnout a prostě mi to tak nějak dávalo smysl. A díky tomu jsem dneska prostě finančně zajištěná, jsem si pánem vlastního času i peněz a nemusím se spoléhat na jiné. Což je prostě situace, která není špatná. 🙂

 2. NelaVávrová 7 měsíců ago

  Paráda, díky dík….

 3. Romana Mlynářová 7 měsíců ago

  Pěkné, přeji pěkný týden.

 4. Lenka Hudečková 7 měsíců ago

  Pěkné, děkuji .-)

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account