Novoluní v Rybách přináší silné energie spojené s velkou citlivostí až přecitlivělostí. Naše mysl je otevřený systém a v tomto novoluní do sebe jako houba nasává energie z blízkého i vzdáleného okolí.
Nenechejme si namluvit nerealistické a nepodléhejme iluzím. Touha po rychlém odreagování může být zrádná, hlídejte si množství alkoholu a odvrácenou tvář náhodných známostí. 
Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost. 
17. března 2018 ve 14 h 11 min je energie znamení Ryb na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Ryby. 
Tělesně náleží k Rybám chodidla a lymfatický systém, chůze obecně. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Dopřejte svým chodidlům pohodlnou obuv, uvolňující masáž nebo kvalitní pedikúru. Detoxikační práci lymfatického systému, jehož přetížení se projevuje mimo jiné i bolestí nohou, podpořte odborně provedenou lymfatickou masáží chodidel. Vaše nohy vám budou vděčné, a nejen ony. Vše souvisí se vším, reflexologická masáž chodidel pozitivně ovlivní celý váš organismus.
Energie tohoto novoluní je snivá a plná iluzí. Víc než jindy zatoužíme po uvolnění mysli ze starostí a zapomenutí na každodenní povinnosti. Každý někdy potřebujeme snít a občas se odreagovat je naprosto v pořádku. Přesto právě  v tyto kritické dny více než jindy vnímejme realitu takovou jaká skutečně je a neutíkejme do světa fantazie (nebo alkoholu). Útěkem do iluzí se nic nevyřeší a rybí návraty bývají často bolestně obtížné, ne-li nemožné.
Vládce moří a citů, ale i vzedmutých emocí Neptun je mocný a obvykle laskavý vládce. Pokud tedy mu právě neporoučíme, kolik zlatých rybek a v jaké velikosti nám má každý den vydat ve svých sítích. Na Neptuna nesmíme spěchat a nesmíme tvrdě žádat, příliš nepokorné duše jsou odsouzeny k bezcílnému bloudění v hlubokých vodách nevědomí. Projevíme-li ale empatii a skutečný cit i těm, okolo kterých většinou jen spěcháme, Vesmír si náš dobrý skutek zapamatuje navždy. Klíčové slovo tohoto novoluní je milosrdenství.
Při novoluní v Rybách můžeme ucítit touhu ochutnat extrémy. Je to přitažlivé a nebezpečné zároveň, nikdy nevíte, kam která ryba ve své vrozené dualitě právě směřuje. Měsíc v Rybách je největší iluzionista horoskopu. Anebo skutečný umělec života.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account