Beranům nikdy neříkejte, co by měli dělat. Jako rození vůdci budou stále vpředu, s novými nápady, nezničitelnou energií, neutuchajícím nadšením. Musí dobývat, vymýšlet, podávat vrcholný výkon. 
Žádné jiné znamení není tak nadupané energií. A mezi málokterými znameními jsou v jednom druhu takové rozdíly. Snad jen ještě Štíři se vzájemně tolik liší svou vyspělostí.
Do znamení Berana vstupuje Slunce 21. března a zůstává v něm do 20. dubna.
Beranům vládne netrpělivý válečník Mars, a pokud je martická energie v horoskopu komplikovaně aspektovaná, může být výsledkem až nezvladatelně prudká povaha. Nebo sklon k nehodám, pokud je takový Mars na Ascendentu.
Zralí, vybouření  Berani zacházejí se svou energií promyšleně. Dokážou se dokonale soustředit a díky svému až jasnozřivému myšlení a strategickému plánování vždy dosáhnou cíle. Svým způsobem zůstávají stále dětmi, potřebují velkou náruč, kde načerpají lásku, než vyrazí dobývat svět, ať je jim dvacet nebo padesát. A nikdy nezapomenou na ty, kteří je podpořili na počátku jejich cesty za úspěchem.
Úspěch je ostatně pro Berany klíčové slovo. A platí to nejen pro muže Berany, ale ve stejné míře pro ženské pohlaví tohoto znamení. Válečníci a Amazonky. Stále v pohybu, občas i ve válečné vřavě. Některým dělá konflikt vyloženě dobře, jiným stačí vášnivá diskuse, která vygeneruje nejlepší řešení. Toužíte-li po klidu, Beranům se obloukem vyhněte.
Muži Berani jsou ti nejmaskulinnější muži, potřebují dobývat. Pro to, čemu věří, jsou ochotni podstoupit cokoli. Po čem touží, toho dosáhnou. Rytíři horoskopu, potřebují obdiv, velké cíle a dostatek volnosti. Jsou netrpěliví a někdy zbytečně konfliktní, nesnesou, pokud nejsou v čele. Jejich láska je ohňostroj vynalézavých nápadů čím a jak partnerku ohromit. Ale bytostně také potřebují, aby jejich vyvolená s nimi sdílela jejich cíle. A držela krok.
Ženy ve znamení Berana vlastně potřebují totéž. Partnera, který je bude obdivovat a který se nezalekne jejich energie. Jsou dynamické, aktivní, hodně chytré a velmi schopné. Pro tyto silné ženy je někdy složité nalézt partnera, který ustojí jejich přirozenou dominanci. A někdy až krutou upřímnost. Pokud ale žena Beran potká muže, který její zájem vezme jako výzvu a neztratí vedle ní nic ze své osobnosti, bude ho obdivovat a milovat navždy.
Máte-li doma malého Berana, mějte oči na stopkách, tyto děti se téměř nedají uhlídat. Jsou mimořádně aktivní a zvídavé. Jejich otázky neberou konce, stejně jako seznam sportů, ve kterých se malí Berani rozhodli uspět. Potřebují hodně lásky a pochopení, a pevné vedení především ve školním věku, kdy začínají usilovat o své místo na slunci.
Beranům vládne živel ohně, doslova překypují životní energií. Jsou velmi ambiciózní a umí se prosadit. Někdy můžou být sobečtí ve své snaze být stále vpředu, na opozdilce nečekají a spolupráce s nimi je náročná. Přesto, rytířskost dávných časů se v nich nezapře. Koho milují, toho nikdy nenechají padnout, i kdyby je to mělo stát cokoli.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account