Moji milování, další týden klepe na dveře, za námi jsou ledoví muži, a tak věřím, že se už i trochu umoudří počasí a bude více sluníčka a my tak budeme moci čerpat tolik potřebnou energii. Pojďme tedy na to.

Uzdravte tělo i mysl

Hned první karta hovoří o medicíně jako takové, tedy o nalezení léku pro naše uzdravení a nejen to. Tento týden si mnozí uvědomíme hodnotu a podstatu života, která je tak křehká jako křídla motýlí. Ono poselství totiž hovoří i o tom, že budeme-li více naslouchat, vnímat okolí, pak se nám dostane odpovědí na naše otázky, medicína totiž není jen o fyzickém uzdravení našeho těla, ale také o uzdravení nezdravých situací a okolností kolem nás.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Dobře naslouchejte, ať vám neunikne nic důležitého

Zvuk jako takový nám je pak určitou předzvěstí toho, že uslyšíme i to, co se nám nemusí úplně líbit, s čím nemusíme souhlasit. Avšak je více než pravděpodobné, že to je přesně to, co potřebujeme. Naslouchejme a poslouchejme, přichází k nám tolik důležité informace a byla by věčná škoda je nechat zbytečně uniknout. Zvuk však může s sebou přinést i zajímavé a přínosné informace, jež nám mohou být do budoucna z nemalé části určitou symbolikou změny. A ta je tolik žádoucí. Mějme tedy uši napnuté a mysl čistou.

Zůstaňte nohama na zemi

Buďme opatrní také na to, aby iluze nad námi neměly pražádnou moc, stůjme nohama na zemi. Stavění vzdušných zámků přenechme našim ratolestem či si je uchovejme do říše snů. Naučíme-li se naslouchat, vnímat život všemi smysly a zároveň najít rovnováhu mezi intuicí a rozumem, pak se není čeho bát. Důvěřujme, ale prověřujme. Buďme o krok napřed a iluze nás nezaskočí.

Runa Othila je runou pro tento týden, jež poukazuje na domov jako takový. Je také runou dědictví, a to nejen v podobě majetku, ale i přidaných zkušeností a znalostí získaných z generace na generaci. Buďme však pozorní a soustřeďme se nikoli na minulost, nýbrž budoucnost. Štěstí přeje připraveným.

Nu, a to je protentokráte všechno, děkuji vám za vaši přízeň a budu se na vás těšit u dalších písmenek. Opatrujte se a mějte pevný krok do dalšího týdne a pozor na pochyby.

S láskou vaše Miriam, Mia

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
5 Komentářů
 1. LenkaTichá 11 měsíců ago

  Zajímavé čtení, děkuji za skvělý článek. Inspirativní.

 2. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

  Nohama na zemi jsem asi celý život a jinak neřeším, co se má stát, stane se.

 3. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Hezké, tak uvidíme, snad to vyjde :-)♥

 4. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Nohama na zemi už zůstávám delší dobu a každý říká, mysli pozitivně, tak nevím co teda 😀

 5. Romana Mlynářová 11 měsíců ago

  Děkuji, pěkný vhled.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account