Ahoj i vám, milí Blíženci. Tak u vás to letos bude jízda! Asi si i držte klobouky, protože pojedete nejen z kopce, ale i do kopce. Nejdůležitější bude, abyste měli jasno! Musíte prostě vědět, kam jedete. Když nebudete vědět kam, bude důležitý vědět aspoň proč. Kdyby se vám náhodou povedlo vědět obojí, bude to samozřejmě pecka, ale není to podmínka.

Už asi tušíte, že řeč je o záměru. Ten je totiž nejdůležitější! Co se týče tempa a rychlosti jízdy samotné, to nechte na vesmíru. Vy se prostě povezete. Berte to tak, že si usmyslíte, že někam potřebujete jet a vesmír vám přistaví auto. Jako kdyby na vás venku čekal taxik. Jen řeknete kam a zbytek neřešíte. Vezete se a děláte si svoje. Tak tohle je to samý, takhle nějak to u vás bude v průběhu roku probíhat.

Všechno je možné, tak si tu jízdu užijte

Taky by bylo fajn, abyste si uvědomili, že všechno vychází z vás. Takže to, jestli ten taxik venku stát bude, nebo ne záleží jen na tom, jak budete nastavený. Když budete přesvědčený o tom, že něco neni možný, tak se to logicky nemůže stát. A naopak. Bylo by fajn si to v sobě porovnat a ujasnit si, že možný je všechno! Tím přestanete nejen sobě, ale i vesmíru házet klacky pod nohy. A to se vyplatí! 🙂 Eště jedna důležitá věc, kdyby to náhodou nabralo točky a rychlost, nezastavujte a poddejte se tomu! Letos se totiž budete učit důvěře. Věřit v sebe a nejen v sebe bude vaše téma. Takže se nebojte, že spadnete a důvěřujte sobě i vesmíru, že to bude dobrý, že to dáte a že to bude fajn 😉 Tak ať se vám to líbí a užívejte 😉 Když budete chtít udělat osobní horoskop, udělám 🙂 Krásnej rok vám přeju 😉

Tereza

 Foto: Shutterstock

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account