Čeká vás letos svatba vaší nejlepší kamarádky? A požádala vás, abyste se ujala role svědkyně nebo družičky? Pak vás s touto funkcí čeká ještě jedna milá povinnost – organizace rozlučky se svobodou. Jak ji udělat nezapomenutelnou nejen pro budoucí nevěstu, ale i pro partu nejbližších kamarádek? Víme, jak na to! 

Jak naplánovat nejlepší rozlučku se svobodou?

1. Stanovte si rozpočet

Ano, dřív než vyberete datum, je potřeba zjistit, kolik můžete investovat. To zahrnuje jídlo, nápoje, výzdobu, místo konání (případně letenky a ubytování), fotografa a mnoho dalšího. Domluvte se s kamarádkami, kolik je každá ochotná do akce přidat a vycházejte podle toho. 

2. Vyberte datum

V této chvíli přichází čas poradit se s nevěstou. Vyberte společně s ní termín, který ji bude nejvíc vyhovovat, a zkuste sladit i zbytek kamarádek, které máte v plánu pozvat. Všeobecně se nedoporučuje rozlučku se svobodou pořádat den před svatbou (jak tomu bylo v minulosti), ale klidně i několik týdnů nebo měsíců dopředu.

Foto: Shutterstock

3. Zvolte si téma

Co baví budoucí nevěstu? Je nadšená kuchařka? Ráda cestuje? Nebo ji baví tanec? Využijte jejích koníčků ve váš prospěch a vyberte podle toho téma celé rozlučky. Může to být soukromá lekce vaření, ale třeba i holčicí víkend v zahraničí.

4. Pošlete pozvánky

Jakmile budete mít stanové datum, vytvořte pro všechny zvané kamarádky hezké pozvání. Nemusí být rozhodně na papíře, ale klidně může být formou vtipného obrázku nebo Gifu, který pošlete online. Jediné, co je dobré zahrnout je RSVP řádek, abyste měli přehled o tom, kdo se závazně hodlá zúčastnit.

Foto: Shutterstock

5. Nezapomeňte na doplňky

Rozlučka se svobodou je především o zábavě, takže ideální doba přestat se brát seriózně a užít si krapet infantilního štěstí. Nakupte výrazné čelenky do vlasů, šerpy s nápisem nevěsta a nezapomeňte ani na závoj. Pro tento den dokonce můžete natisknout speciální trička nebo župánky s datem, který vám navždy bude tuto akci připomínat.

6. Vytvořte speciální playlist

Nic vás nedostane do nálady tak snadno jako je výběr hudby. Zaměřte se na to! Stačí si v telefonu vytvořit speciální „rozlučkový“ playlist a užít si pak celý den a večer pod taktovkou oblíbených melodií. 

Foto: Shutterstock

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account