Milí přátelé, milé dámy a vy všichni, kteří už stejně jako já netrpělivě čekáte na to, co nám přinese nový dubnový týden, v pořadí patnáctý. Inu, je toho více než dost a tak pojďme společně poodkrýt pavučinku tajemství a podívat se, co nám přináší Poselství duše spolu s magickou runou Othila.

Kdo jsem a kam kráčím?

To je otázka, na kterou budeme pravděpodobně hledat odpověď. Celý týden, stejně jako ty předchozí se tak trochu nese v hodně podobném duchu a rozhodně nás nenechá v nečinnosti, ba naopak. I tentokráte bude přát štěstí připraveným, avšak pozor na to. I štěstí dokáže být vrtkavé a nám mohou do života vstupovat překážky, kdy si budeme jistě nejednou klást otázku: „Proč zase já …“  Proč? Inu proto, abychom si uvědomili svoji sílu a uvědomili si také, že nic není nemožné. Že právě ony překážky jsou tady proto, aby člověk změnil úhel pohledu, byl více kreativní a také flexibilní.

Osud nezměníme, můžeme však nalézt pochopení podstaty

Vše, co se nám děje, se totiž děje z nějakého důvodu a nepochopíme-li lekci či se ji budeme snažit jakkoli obejít, pak dostaneme po prstech. Podvádět a ani kličkovat se zkrátka nemá. Je třeba pochopit, poučit se z chyb minulých a neopakovat je na příští časy zas a znova. Náš osud je nám dán do vínku a kdo o tom pochybuje, bude nemile překvapen. Nelze obelstít zákony Universa, ale lze je pochopit, uchopit a také vytěžit z nich maximum na naší životní pouti.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Odpočívejme a mysleme na rovnováhu

Odpočinek a obnova, to je něco, co v našich životech hraje nemalou roli a pokud se cítíme unaveni, pak je více než jasné, že nic nejde tak, jak má. A co víc … Člověk je frustrovaný a je rozzloben. Tudy cesta nevede, je třeba myslet na naši duševní hygienu, se kterou jde odpočinek ruku v ruce. Pamatujme na to, že budeme-li vyčerpaní, pak se nám vše zbortí jako domeček z karet a naše tělo nás jednoduše zastaví. Je tedy třeba nalézt rovnováhu mezi prací i soukromým životem. A uvědomit si, že být občas sobecký a myslet sám na sebe je v naprostém pořádku a rozhodně nic, za co by se měl člověk jakkoli stydět či si cokoliv vyčítat. Regenerace je důležitá, mysleme na to.

Runa Othila – jsme pod ochranou

Vše nám krásně uzavírá runa nesoucí název Othila, která se dá přeložit jako domov, dědictví a to nejen v rámci hmotných statků, ochrana a návrat ku svým kořenům. Je nám nápomocna udržet to, co již bylo započato a nesejít z oné cesty, ale zůstat na ní. Je připomínkou naší podstaty a nalezení sebe samého a svého místa. A jsme-li na pochybách a objeví se ve výkladu právě tato runa, pak nám je upomínkou toho, co všichni v hloubi duše víme.  Othila nám přináší příslib bezpečného domova, azylu a místa, kde skutečně můžeme být sami sebou. Synchronicita úžasně funguje, a tak vás ani nepřekvapí, že kromě Kozoroha, je tato runa i runou Býka.

Inu, co více říci?

Snad jen, že nás opět čeká týden, kdy bude třeba nevzdávat se a více myslet na sebe.

S úctou vaše Miriam, Mia
Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
4 Komentářů
  1. Romana Mlynářová 1 rokem ago

    Pěkné poselství.

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    tak uvidíme, děkuji

  3. NelaVávrová 1 rokem ago

    To se krásně čte, děkuji.

  4. Děkuji, budu se snažit.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account