„Tak napiš blog o Varech a o tom, že to nemusí být taková pózéřina, jak si každý myslí,“ říká mi Míša, když s ní ladím blog na další týden. Původně jsem doufala, že mi zrovna první červencový, tedy dovolenkový týden odpustí. Neodpustila, a tak přemýšlím…

„Občas o sobě slýchám, že jsem pózérka, tak se k tomu zkusím postavit čelem a napíšu blog,“ potvrzuji Míše. Téma je na světě právě na cestě Praha-Karlovy Vary.

Jedu tam po xté, pokaždé úplně jinak. Zažila jsem snad všechny možné podoby toho, jak Karlovy Vary zažít.

S batohem na zádech, ubytovaná v Dívčích domovech a ve frontě na filmy. O několik let později, dle posledních módních trendů, na večírcích a party, které končily za svítání.

Střih, o dalších x let později, jedu s obrovskou lehkostí. Nic moc zařízeno nemám, jen vím, komu zavolat, kde je jaká kamarádka, koho chci vidět a kde se zastavit. Takže jsem si na balkonku v Elle Beauty Lounge udělala foto, jako všechny místní celebrity, abych měla co přidat k tomuto blogu. Zkusím tak sdílet, co že to dělá na oko tzv. pozérku.

 • Ano, byla jsem ve Varech a ano, neviděla jsem ani jeden film. Udělala jsem si fotky, které by se hodily hlavně na socky. Můžete si myslet, že jsem tam jela kvůli těm fotkám, ale pro mě úplně byla nejvíc ta atmoška. Spousta přátel a náhodných setkání, na které tam máte čas, což se v Praze nikdy nestane.
 • V ruce mám oranžovou. Aperol Spritz jsem pila x let po sobě, a abych byla dostatečně cool, tak jsem se s ním také vyfotila. Upřímně? Mám v tom (nealko) Crodino! (na Aperol jsem buď stará nebo mi prostě s přibývajícím věkem ten alkohol už zas tak dobře nedělá)
 • Mezi Vary jsem stihla i kolo. Všem vyprávím, jak mě to zase začala bavit, fakt! Opravdu mooooc! Vzápětí přiznávám, že mám elektrokolo! Ano, moje milé, nechávám si pomáhat a fakt je to boží!
 • A taky pořád nosím dlouhé sukně. Zrovna nedávno mi někdo říkal, když mě potkal v kratší verzi, proč nenosím krátké sukně, že mám hezké nohy. Prý co jako za tou dlouho sukní pořád schovávám?! Hmm, možná jo. Možná to ani nevím, ale prostě se mi lépe kryjí nedostatky, a tak jsem si asi nevědomky zvolila roli pozérky v dlouhých sukních a šatech.
Foto: se souhlasem Evy Čejkové
 • Podnikání a moje práce, jedno velké téma. Vsadila jsem všechno na e-commerce. Byť v současné době dávám práci asi tak 50 lidem a celkem se daří, neznamená to, že jednoho dne nemůžu odejít s holou zadnicí. V životě jsem hodně riskovala a slibuji, že jednou úplně upřímně napíšu, jak to celé dopadlo. Jestli se mi to s ohledem na vynaloženou energii, čas a rizika, celé vyplatilo.
 • Rozhovory v médiích a úspěšná Eva. Za to fakt nemůžu. Pořád někdo volá a něco chce. Můj tým mi je svědkem, a moc dobře ví, že pravidelně odmítám, odkládám a nerada se prezentuji. I to, že ten titulek v médiích si vždy napíše redakce sama, mou korekturou nikdy neprochází a většinou to radši už ani nečtu. Nerada o sobě čtu nebo se na sebe dívám.
 • Zadek si vozím ve velkém autě, je pohodlné, líbí se mi, málo žere a je bezpečné. Pravda, je 13 let staré, ale mám ho fakt ráda a ano, myslím si, že mi sluší.
 • Využívám slevy a bartery, pořád mi někdo něco nabízí a cca půlku nabídek ráda využiji. Není mi to vůbec blbé. Já také ráda dělám radost a úplně stejně rozdávám a sdílím, pokud můžu a je to win-win.
 • Na zahrádce hledám moc ráda relax, mám ruce od hlíny a prý to dělám proto, abych vám o tom mohla psát. Takže se připravte, protože teď přes léto o tom budu psát fakt často!
 • Jo a taky jsem otevřela s bráchou v Praze Bufáček, abych navázala na rodinnou tradici a pomohla Řeznictví Čejka v Praze. Že prý tak chci nevědomě něco dokázat tátovi. Čert ví, a jestli to tak je, tak věřte, že to časem také přiznám.
 • Občas fotím také selfie. Vezmu telefon, nastavím se, zkontroluji pozadí a udělám cvak, občas proženu filtrem. Pak tu fotku, stejně jako dalších cca 6000, nechám ležet v archivu telefonu. Ale prý se i tak moc kasám.
 • Mám hodně nápadů a ráda je valím na lidi kolem sebe. Vlastně celkově jsem ráda s lidmi, baví mě a vím, že já bavím je, i když si často myslí, že jsem v něčem fakt blázen. To jsem prostě já. Jo a mimochodem, mám jeden aktuální nápad a potřebuji vědět, jestli byste v tom byli se mnou. Tak prosím, dejte mi 10 minut času a odpovězte na pár otázek. Chceme přijít na trh s něčím, co naplní očekávání hlavně všech, kteří chtějí testovat, soutěžit, sdílet, inspirovat (se), ale pořád se na ně nedostává. Už asi víme, jak to vyřešit! Tak s chutí do toho a předem děkuji!

Co chytrého napsat na závěr? No a? Jdu vstříc létu s otevřenou myslí, lehkou rukou a srdcem na dlani.

Vaše Eva

 

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
3 Komentářů
 1. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

  Evi, stále krásná, za všech okolností.
  Na vaši novinku se těším, dotazník jsem již v neděli (tuším) vyplnila.

 2. Romana Mlynářová 10 měsíců ago

  Vstříc létu, přeji Vám plno pozitivních zážitků…..

 3. NelaVávrová 10 měsíců ago

  Sluší Vám to. Nádherná jste.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account