Moji milování, před námi je další nový týden. První týden měsíce června a venku už to alespoň trochu vypadá veselejší, než tomu bylo předešlé dny. Na astrologickém nebi se nám také mnoho změnilo a když se tak dívám na další týdenní karetní vhled, hraje mi na rtech úsměv, protože nás čekají příjemnější chvíle i časy. A copak nám tedy karty říkají?

Vykročme vstříc poznání

Se sluncem přichází čas změn, čas na nás samé a čas na poznávání, rozšíření si svých obzorů a nalezení poznání. Dovolte si povstat z popela jako bájný fénix a nedejme na obavy. Jsme na té nejlepší cestě, která je bezesporu tou správnou. Nebojme se vstoupit do vod, jež jsou nám neznámé, rozhodně neprohloupíme, ba naopak.

Přijměme věci tak, jak jsou

Někdy se můžeme dostat do stavu, kdy ač se snažíme  sebevíc, nejdou vždy věci tak, jak chceme. Avšak to je někdy vlastně pro nás to nejlepší, co nás mohlo potkat. Ono totiž to, že věčně s něčím či někým bojujete a nevidíte východisko, je pro nás vysilující a mnohdy díky tomu utíkají mezi prsty nové možnosti. Důvod je jasný, veškerá naše pozornost je totiž zaměřena úplně jiným směrem. Nemá smysl mít nad vším stoprocentní kontrolu a stejně tak se snažit mít vše dokonalé a dle našeho mínění. Nechme věci plynout, nebuďme tolik urputné a netrapme se tím, co nezměníme, někdy ono přijetí je vlastně to nejlepší, co můžeme pro sebe i pro druhé udělat.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tajemství za závojem poznání

Poznávání a hledání jsou dvě vzdálené, zároveň však i blízké činnosti. Někdy musíme jít hlouběji a za vlastní hranice jen proto, aby se k nám dostalo to, co má, co hledáme a co je nám ukryto. I přes možné obavy, vnitřní i vnější strachy a okolnosti, je třeba neustávat ve svých krocích a nalézt odvahu jít dal. Některé věci jsou totiž skryty hluboko pod povrchem a my tak musíme vynaložit určité úsilí.

Runa DAGAZ – Čas pozitivních změn

Po dlouhých dnech i nocích, po období pocitu temnoty přichází čas se nadechnout a znovu nalézt rovnováhu ve svém životě. A co víc, lepší zítřky nám klepou na dveře a je jen na nás, na kolik si dovolíte je vtáhnout do svých životů. Vychází slunce a vše, co se doposud zdálo jako nemožné, neřešitelné a bez východiska je najednou jasně zřetelné, řešitelné a odpovědi na naše otázky i řešení tak máme na dosah. Je čas se nadechnout a jít.

Zdá se tedy, že máme před sebou týden poznávání, objevování i uvědomění si toho, že nechat věci plynout svým tempem je vlastně někdy to nejlepší, co můžeme v daný okamžik udělat. Proto nám do dalšího týdne přeji hodně trpělivosti, odvahy a hodně úspěchu.

S úctou vaše Miriam, Mia

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
8 Komentářů
 1. Petra Nav. 10 měsíců ago

  Díky 🙂

 2. Tereza Poláková 10 měsíců ago

  Takhle to zní všechno straně jednoduše, ale ve skutečnosti to tak jednoduché není, alespoň teda pro mě ne. Já potřebuju mít ve všem řád, mít všechno naplánované a hodně se se vším stresruju. Vím, že to není úplně ideální, tak jsem si našla spoustu audioknih , abych se někam posunula a žila lepší život.

 3. MartinaSoučková 11 měsíců ago

  Občas to na první pohled vypadá jako katastrofa a nakonec je z toho nejlepší řešení

 4. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Děkuji, ano snažím se učit – Přijměme věci tak, jak jsou….

 5. Romana Mlynářová 11 měsíců ago

  Pěkné, nechat plynout….

 6. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  V tom případě se na nový týden moc těším a děkuji za naději 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account