223

Je tu září, první podzimní měsíc. A hned jeho úvod s námi malinko zamává, v dobrém slova smyslu. Úplněk v Rybách vás provede vlastním nitrem, několik planet v září pomůže ke štěstí a novoluní v Panně zase přidá na pečující a láskyplné náladě.

Úplněk v Rybách provede hlubinami

S úplňkem, který přijde hned 2. září několik minut před půl osmou ráno, ve znamení Ryb si plně uvědomíte všechny své poznatky za poslední období. Neděste se toho, že budete mít touhu být sami nebo si alespoň trošku času urvat sami pro sebe a jen tak být se svými myšlenkami. Hlubiny poznání, citů a emocí uvnitř vás se dostanou na povrch. Budete tak moci je snadněji prozkoumat a zjistit tak daleko více o sobě samotných.

Na důležitá rozhodnutí není správný čas
Ano, po všech těch zjištěních to s vámi možná bude dost mávat. Překonejte se a dřív než vliv tohoto úplňku odezní, nedávejte nic najevo. A v dobrém ani ve špatném. Ať už se vám hlavou bude honit cokoliv (láska, obdiv, slepá důvěra nebo naopak pocity zrady a ublížení), stopněte se. Pokud to neuděláte, budete litovat. Ničemu a nikomu by to neprospělo, a hlavně ne vám samotným. Raději se zamyslete na tím, jak své vnitřní proměny využijete. Kam vás to celé dostalo? Jak a v čem jste vyzráli? Co budete dělat dál? Další kroky již nebudou takové, jaké byste udělali dříve. Buďte více kreativní a třeba začněte pomalu něco zcela nového, úplněk v Rybách vám jen pomůže.

Naslouchání a komunikace
K tomu, abyste někoho pochopili a úžasně si popovídali, nepotřebujete alkohol ani nic jiného. Dokonce by v těchto dnech všechny „podpůrné“ prostředky všemu jen uškodily. Věřte své intuici, ta vás nezklame a navede. Budete prostě a jednoduše vědět, jaké téma hovoru dát a jak druhé rozpovídat tak, abyste se vzájemně pochopili a nalezli řešení či společnou cestu či minimálně řeč. Porozumění, pochopení a naslouchání je klíčem k úspěchu. Vyvarujte se však jakýchkoliv lží, polopravd či toho, co někdo nazývá milosrdné lži. Otočilo by se to krutě proti vám. Pravda a upřímnost je jedinou schůdnou cestou.

Kukuřičný či dožínkový úplněk

Úplněk v Rybách byl pro staré indiány kukuřičným. Značil čas hojnosti, sklízelo se to, co bylo zaseto. Při tomto plném Měsíci bývá více nervozity, oni však na to znali jednoduchý lék. Jaký? Společnou práci, u které se nejen povídalo, ale také zpívalo a tančilo. Kukuřice se sušily na slunci, zbytky z nich byly využity na oheň i na výrobu masek. Někde se můžete setkat i s názvem „Dožínkový úplněk“. Celoroční práce přinesla své plody a proto je potřeba poděkovat a projevit vděčnost. Staré indiánské kmeny na to měly rovnou celé slavnostní obřady. Děkovalo se Matce Zemi za veškerou úrodu, ale také všem živlům i božstvům. Myslím, že poděkování a vděčnost by měli patřit i nadále do našich životů. Příliš často si všímáme toho, co je špatně, a ne toho, co je dobré.

Pomohou nám trošku i ostatní planety?
Myslím, že rozhodně ano. Ti z vás, kdo jste měli skvělé období za nadvlády Lva, si to ještě celé září užijete. Poděkovat můžete planetě Venuši. Naopak Merkur se o prvním víkendu v září přesune do znamení Vah. Bude je obšťastňovat zhruba měsíc. Schválně, jestli si všimnete, kdo se v tomto období hodně zviditelní. Bude mezi nimi požehnaně Vah. Od 10. září nabere přímí směr Mars. Co to znamená? Pokud máte něco nedořešeného z minulosti, vrátí se vám to. Tentokrát již neuniknete a budete muset vše uzavřít, vyřešit a dokončit. Pokud to zvládnete rychle, tak si oddechnete a cesta před vámi se vyčistí. Pomyslný opar spadne a budete vidět naprosto jasně. Jupiter vám také pomůže vše urovnat. Podporu máte, tak s chutí do akce.
S láskou čarodějka Dana Chara
Foto: pixabay.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account