514

V sobotu 24. července je tu úplněk ve Vodnáři. Plná fáze nastane pár minut po půl páté ráno. Slunce je ve Lvu, což není ve druhé polovině července nic neobvyklého. Zajímavostí ale je, že přesně tato sestava bude i příští měsíc. V srpnu, přesněji 22.8., bude také úplněk ve Vodnáři a zároveň Slunce ve znamení Lva. Této nádherné energie tedy můžeme využít hned dvakrát. A jako bonus bude při obou úplňcích v blízkosti Měsíce i Saturn a Jupiter, zářit budou velmi výrazně, tak je nepřehlédnete. 

Svoboda a volnost

uplnek ve Vodnari- let, rozlet, svoboda

Buďte odvážní a svobodně vyrazte za svými sny. Tento i příští úplněk ve Vodnáři vás v tom krásně podpoří. Uran je planetou, která silně touží po svobodě, a patří právě k tomuto znamení. Pocit volnosti bude tedy tím, po čem vaše duše zatouží. Popřejte jí to a nenechte si přistřihnout svá křídla. Nenechte se svázat, dovolte si rozlétnout se a vychutnat si tak život z té dobrodružnější stránky. Své nové nápady realizujte klidně přes rituál. Jak? Ponořte se sami do sebe a představujte si, jak vše jdete realizovat. A i když z počátku možná nebudete vědět jak, po vašem rituálu budete své možnosti znát. 

Poúplňkové energie naživo

Milujete akce naživo jako já? Pokud ano, pak tu pro vás něco mám. A to rovnou poúplňkový seminář na téma svobody, volnosti. V neděli 25. července se budu na vás těšit od 14 hod. v Syrovicích u Brna. Užijeme si spolu svobodu, navedu vás k volnosti a lehkosti a odstraníme společně stará zranění, která by vás mohla blokovat. Detailnější informace najdete ve facebookové události s názvem “Roztáhněte křídla a vyleťte za záměrem vaší duše”. Pokud nejste fanoušci sociálních sítí, pak mi napište a informace vám pošlu. Rezervace míst předem je nutná. Vodnář miluje společenská setkání, stejně jako osobní nezávislost, takže budete mít své záměry ještě takto krásně podpořené. 

Něžná levandule přináší více než je známo

levandule

V posledních týdnech jsem si zvykla přidávat do příspěvků vůně a esence. Je mezi vámi hodně lidí, kdo si právě skrze čich dokáže přesněji vizualizovat své cíle a záměry. K tomuto úplňku ve Vodnáři mi svěží a jemná levandule krásně sedne. Určitě víte, že navozuje příjemný spánek a pocit relaxace. Možná o levanduli nevíte, že urovnává krize a pomáhá při rušení nevhodných návyků. Také vám bude nápomocna při zdokonalování se ve schopnostech sebevyjádření. O můj tip na kvalitní esenciální olej (např. do aroma lampy) si klidně napište. Chcete mít tuto vůni i přes den při sobě? Pak sáhněte po esenciální vodě. Ráda vám skvělou doporučím. Jen malé varování, za úplňku se netrhají květy, ale kořeny. To je tak pro pořádek. 

Bouřkový nebo hromový úplněk

bourkovy uplnek

Máte rádi bouřky? Já ano, miluji vůni bouře i obrazce z blesků na nebi. A o tom, jak se po bouřce vyčistí vzduch ani nemluvím. Všimli jste si, jak je podobná bouře na obloze s tou v životě. Po dusnu přijde vyjasnění a dá se krásně dýchat. Červencový úplněk je označován jako bouřkový nebo hromový oprávněně. V tomto měsíci je nejvíce těchto úkazů. Někdy se můžete setkat také s označením jelení (samečkům začínají rašit nové parohy) či senný (seno je právě díky bouřkám nejvíce v ohrožení). 

Vztahy a láska, co přinese úplněk ve Vodnáři?
Někteří jedinci budou muset řešit dilema, zda dát přednost lásce či kariéře. Rozhodnutí nemusí být úplně jednoduché. To se týká hlavně osob, které se narodili ve znamení Panny, Lva či Ryb, případně těch, kdo mají ascendent nebo měsíční znamení v některém z nich. 
Partnerství a rodina

odpocinek i laska za uplnku ve Vodnari

Tento čas kolem úplňku hodně přeje dovoleným, relaxaci i svobodným a volnějším vztahů. Vodnář miluje svou svobodu, a tak ji často dopřává i partnerovi. Funguje to ale tam, kde je plná důvěra. Pokud si chcete najít věrného partnera nebo chcete založit rodinu, úplněk ve Vodnáři vám poskytne možnost. V žáru letních lásek si to nejvíce užijí zemní znamení, tedy Býci, Kozorozi a Panny, pokud si to dovolí a nebudou se spíš věnovat práci a kariéře. 

Energie s vůní poznání a odkrytí pravdy
Tento úplněk ve Vodnáři pomůže nejen k svobodnému nádechu, ale také ke zjištění, co vás vlastně brzdí. Náhled do nitra bude intenzivní. Sice to může trošku bolet, ale poznání pomůže i k tomu, abyste věděli, jak na sobě pracovat dál. Pokud často zůstáváte jen u snů a plánů, tak se posunete a půjdete do akce. Chcete mé vedení? Pak je tu přesně pro vás Magický klub. (Najdete ho na mém webu v záložce kurzy a služby nebo rovnou na úvodní straně.) Jeho součástí jsou osobní konzultace a má práce přímo s vámi osobně, jeden na jednoho. Za sebe doporučuji VIP verze, kde je hodně prostoru na práci s vámi navíc. A tak se můžete posunout snadněji tam, kam chcete a zpracovat si vše daleko rychleji. Nějaké to dobrodružství a překvapení však mohou v těchto dnech očekávat všichni.
 
Přeji vám, ať vyletíte až do oblak a užijete si naplno tento krásný čas!
S láskou Dana Chara
 
P.S.: Pokud nejste ve Facebookové skupině Magie šťastného života, přidejte se. Tento týden vás čekají krátká videa o tom, jak si zpříjemnit drobnostmi život. A také jsou skvělé akce na Marketu ženy sro. Zaregistrujte se nezávazně u mě, ať o nic nepřijdete. Najdete mě zde nebo na mapě kousek pod Brnem.
Foto: pixabay.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account