Moji nejmilejší, opět je další týden minulostí a ten další budoucností. Protože je máj lásky čas, sáhla jsem po andělské sadě, neboť právě andělé jsou nám nejblíže a milují bez podmínek. A co že nám nebeští poslové přinášejí za poselství?  Je nejen o lásce, o přítomnosti, ale také o prozření a sjednocení. Inu, je se nač těšit, a tak pojďme na to.

Anděl Lásky

Láska má nespočet podob a ač to může znít jako klišé, je tomu skutečně tak. Láska začíná v nás, v naší mysli, v našich srdcích a nezná hranic. Poddejme se té síle nádherné, čisté, ryzí a bezpodmínečné lásky. Té, která dělá náš život krásnějším, snesitelnějším a je de facto všude kolem nás, jak dole, tak nahoře. Láska totiž nechodí jen po horách, ale také mezi námi lidmi. Láska je štěstí, je zázrak a je dar, tak si ji hleďme vážit, hýčkat ji a neztratit či nepropást.

Anděl Přítomnosti

Tady a teď, ne včera, ne zítra a ani ne potom, ale právě tady a teď. Zůstat v přítomnosti je vlastně to nejtěžší, neboť se mnohdy ohlížíme dozadu a snažíme se vidět dopředu. Díky tomu nám však onen přítomný okamžik uniká, a to je převeliká škoda, přicházíme totiž o mnoho. Minulost nezměníme, budoucnost můžeme předvídat, ale být tady a teď? Nu, to je vskutku nelehká záležitost, ale ne nedosažitelná. Užívejme život tady a teď, buďme přítomni v přítomném okamžiku a žijme své životy naplno – život je dar.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Anděl Prozření

Toliko znamení, jichž se nám dostává a my stále hledáme jistoty. Není to škoda? Zkusme sejmout z očí ony růžové brýle a podívejme se na naši situaci realistickýma očima. Uvědomíme-li si naše hranice, naše síly a naše odhodlání, pak si jistě začneme také všímat i malých nuancí, které nás nabádají k prozření a pochopení toho, co se nám děje. Je třeba změnit úhel pohledu a uvědomit si, že vše má v našem životě smysl a někdy, navzdory touze a chtíči býti těmi nejlepšími, si nedržíme zdravý nadhled. Zvolněme a mysleme na to, že nikdo není dokonalý a jsme jen lidé, nikoli stroje a chybovat je lidské.

Andělské poselství nám tentokráte uzavírá karta ze sady Karty vědomé duše a je o sjednocení. Sjednocení, spojení a propojení duše, mysli i srdce v jeden celek. Je také o nalezení rovnováhy a uvědomění si toho, kdo vlastně jsme, jaký je náš směr a jak se jako celek posouváme ve vývoji kupředu. Je třeba býti pevně nohama na zemi, mít otevřené oči, srdce a mysl a myslet na to, že vše kolem nás je jeden velký proces, jež nás tvaruje a posouvá dál. Jsme připraveni? To ukáže čas, avšak nemám pochyb, že kráčíme tím správným směrem.

Opatrujte se mi, moji nejmilejší, a na brzkou písmenkovou zase za týden, s láskou vaše Mia a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account