Existuje mnoho způsobů, jak můžete vnést spiritualitu do svých životů. Někteří lidé přemítají o biblických verších, jiné si píši do deníku, někteří meditují a jiní se mohou obrátit na praktiky, jako je astrologie, tarotové karty a numerologie. Andělská čísla – opakující se sekvence tří nebo čtyř čísel, která se objevují na náhodných místech, aby sdělila božské poselství – jsou v numerologii důležitá, stejně jako čísla životní cesty.

Numerologie je jednou z mnoha starověkých věd a moudrostí využívající matematiku, čísla a výpočty praktikované po staletí a jejím cílem je pochopit, kdo jsme a čeho jsme schopni,“ vysvětluje ve své knize slavný energetický léčitel Dilosh. 

Co je vlastně číslo vaší životní cesty?

Jednou z nejpopulárnějších a vysoce uznávaných čísel spojených s osobou je to, které se týká jeho životní cesty. Čísla životních cest lze vypočítat pomocí vašich narozenin. Jakmile si spočítáte číslo své životní cesty, budete mít trochu více informací o tom, kdo jste a kde leží vaše silné stránky. Číslo své životní cesty pak můžete použít při rozhodování své práci, rodinném životě, romantických vztazích a mnoha dalších věcech. Můžete například zjistit, že máte životní číslo, které je úzce spojeno s podnikáním, což vás může snadno inspirovat k založení vlastního byznysu. Nebo možná zjistíte, že číslo vaší životní cesty je spojeno s tím, že jste empatický a pečující člověk, a můžete tyto znalosti přenést do svých osobních vztahů. Čísla životních cest jsou samozřejmě jen jedním kouskem veliké skládačky, ale možná zjistíte, že když objevíte ty vaše, získáte najednou ve svém životě určitý nadhled a prozření.

„Numerologové věří, že stejně jako všechno ostatní, co existuje, mají i čísla energii,“ vysvětluje Erin River Sunday, konzultační astroložka Birthdate Co. „Číslo životní cesty je v numerologii jedním z nejuznávanějších, protože má odrážet účel jednotlivce na Zemi. Někdy se mu také říká „Cesta zrození“ nebo „Osudové číslo“.“ 

Foto: Shutterstock

Jak vypočítat číslo své životní cesty

Nalezení čísla své životní cesty vyžaduje jednoduchou matematiku a jediné, co k němu budete potřebovat je blok a tužka. Správným způsobem, jak vypočítat své číslo životní cesty, je jednotlivě sečíst měsíc, den a rok a každý výpočet součet zredukovat na jedno číslo a poté vše sečíst dohromady:

Zde je návod:

Datum narození: 2. května 1977

Druhého = 2

Květen = 5

1977 = 1 + 9 + 7 + 7

1977 = 1 + 9 + 7 + 7 = 24 = 2 + 4 = 6

výsledek: 2 + 5 + 6 = 13 = 1 + 3 = 4

Číslo vaší životní cesty: 4

Rok ve výše uvedeném výpočtu se sníží na jedno číslo, než se přidá k ostatním číslům z měsíce a dne. Pokud jste se narodili ve 12. měsíci, musíte sečíst 1 + 2 = 3 a s tímto číslem poté pracujte dál.

Důležité: Nesnižujte čísla 11 nebo 22 (1 + 1 = 2 nebo 2 + 2 = 4), pokud se během výpočtu objeví ve skupinách, až do konečného výpočtu. Čísla 11 a 22 jsou speciální čísla v numerologii a mají další vlastnosti a význam.

Zde další příklad:

Datum narození: 29. července 1974

Červenec = 7

29 = (2 + 9) = 11 (nesnižovat)

1974 = (1 + 9 + 7 + 4) = 21 = (2 + 1) =  3

( 7 + 11 + 3 ) = 21 = (2 + 1) = 3

Číslo vaší životní cesty je: 3

Jaký je význam životních čísel

Číslo 1:

Pokud je číslo vaší životní cesty jednička, pak jste podle odborníků aktivní, sebevědomí, vynalézaví a přemýšliví. Tito lidé jsou velmi dobrými podnikateli i společníky.

Číslo 2:

Lidé s číslem 2 jsou obvykle milovníci klidu, kteří jsou dobří v diplomatickém jednání a mírnění sporů. Bývají také emocionální, sympatičtí a pečující.

Číslo 3:

Pokud vám ve výsledku vyšlo číslo tři, pak vězte, že jste povahou člověk vtipný, komunikativní, nadšený a veselý. Pravděpodobně se rádi bavíte a většina přátel vás vyhledává kvůli vaší bezstarostnosti a dobré náladě.

Číslo 4:

Číslo čtyři vypovídá o tom, že jste logický, inteligentní, stabilní, spořádaný, občas vážný, realista a pragmatik.

Číslo 5:

Slova, která se nejlépe hodí k popsání osob, jež mají své pětku jako své životní číslo jsou přizpůsobivý, statečný, okouzlující a společenský. Tyto lidé jsou rádi středem pozornosti a mají rádi zábavu.

Číslo 6:

Šestka označuje lidi, jež jsou zodpovědní, milující, empatičtí, uklidňující a milující zároveň. Většina těchto lidí je proto předurčena k tomu, aby se obklopila velkou rodinou.

Číslo 7:

Pokud vám vyšlo číslo sedm, pravděpodobně vás bavila škola a studium, protože hvězdy vám nadělili pilnost, důstojnost, vědecké a analytické myšlení.

Číslo 8:

Lidé s číslem životní cesty osm jsou podle odborníků skuteční nadšenci. Pravděpodobně hodně ambiciózní, cílevědomí a rádi si plní své sny.

Číslo 9:

Pokud je číslo vaší životní cesty devítka, jste podle astrologů umělecky založený, soucitný, dramatický a filantropicky založený člověk. Lidé s tímto číslem životní cesty naplňují vše, co dělají, hlubokým smyslem pro objevování.

Co jsou mistrovská čísla?

Pokud počítáte číslo své životní cesty a narazíte na 11, 22 nebo 33, numerologové tomu říkají hlavní čísla.

Tyto opakující se čísla mají velkou sílu a energii a lidé, kterým vyjdou při sčítání mají většinou silný tah na bránu směrem k úspěchu, sebeobětování a konečné transformaci ve svém životě.

Číslo 11:

Podle astrologů je spojena s lidmi, kteří jsou mimo jiné duchovními posly, mírotvůrci, umělci, léčiteli, poradci, vášnivými milenci a nebo hudebníky.

Číslo 22:

Pokud ve vašem výsledku figuruje číslo dvaadvacet jste pravděpodobně romantik a snílek, který využívá své sny a vize k tomu, aby inspiroval ostatní.

Číslo 33:

Mistrovské číslo třiatřicet znamená, že jste někdo, kdo má duchovně posilující vliv na ostatní a mezi vaše hlavní povahové rysy patří velkorysost, laskavost a pokora.

Foto: Shutterstock

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
2 Komentářů
  1. Lenča 2 roky ago

    Ať počítám jak počítám, nějak mi to nesedí….

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account