Měsíc březen vás ve svém úvodu podpoří ke skoncování s destruktivními aktivitami. Může jít o závislosti, nevhodné vztahy nebo i popírání svých pocitů. Odpoutejte se od minulosti a s otevřeným srdcem očekávejte nové příležitosti a možnosti. Věřte, že výsledkem bude opravdu vítaná změna.

Předúplňkový soulad

Pokud to zvládnete, tak se ještě před úplňkem můžete těšit na odměnu. Tou bude pocit, že jste v naprosté jednotě a souladu se svým srdcem, sami se sebou i se svým okolím. Vše nám bude chodit ve správný čas a Vesmír se postará i to, abychom byli na správném místě. Stačí věřit, že je to i pro nás možné. V poúplňkových dnech se nebojte a vědomě překračujte svou komfortní zónu. Možná i doslova si tančete na neprobádaných územích. Už máte vše, co potřebujete, tak žijte skutečně  naplno.

Foto: Pixabay

Chcete žít skutečně a ne plnit jen očekávání druhých?

Pak vám pomohu najít svůj střed a žít naplno. Během téměř tři měsíce trvající cesty společně vyladíme a zharmonizujeme vaše čakry, aby vaše tělo, mysl i duše mohly pracovat v naprostém souladu s vámi. Na ne vždy úplně příjemnou, ale rozhodně transformační, cestu se vydáte v mé společnosti.

Váznoucí komunikaci střídá hojnost

Měsíc březen nemá však jen dobré zprávy. Tou méně příjemnou je váznoucí komunikace, ale jen na pár dní. Ta se projeví obzvlášť v partnerských vztazích. Mějte to na paměti a nesnažte se nic řešit na sílu ani křikem. Aby byl tento čas rychle pryč, zaměřte svou pozornost na to milé a příjemné. Snadno tak přepnete svou mysl i následné události na přitahování hojnosti ve všech jejich podobách. A také pochopíte souvislosti mezi situacemi a vztahy kolem vás.

Jak pojmete energii jara, je jen na vás

Foto: Pixabay

Pomalu se hlásí o slovo jaro. Někdo však může ještě propadat špatné náladě z vlekoucí se zimy. A takovým jedincům se pak v hlavách snadno vyrojí myšlenky typu, že si vše musí protrpět, aby si pak někdy zasloužili něco lepšího. Není to tak. Můžete žít krásný a plnohodnotný život již teď. A klidně si za novoluní udělejte třeba nějaký rituál na posílení sebedůvěry. Naslouchejte své intuici a ne radám zklamaných lidí, kteří vidí svět černě. Pracujte na sobě i v dalších dnech.

Chcete vždy předem vědět, jaké období vás čeká a jak můžete svou budoucnost podpořit za úplňku nebo novoluní? Pak tu jsou pro vás Rituály s Charou. Získejte svou pravidelnou měsíční dávku inspirace.

Poslední týden má březen pro vás pomocnou ruku

Na nic nikdy nejste a nemusíte být sami. A věřte mi, že pomoc často přijde opravdu z nečekané strany. Pokud to ještě neumíte, pak je načase naučit nejen dávat, ale i přijímat. Váš rozum vám podsouvá protiargumenty? Nechcete přece nikoho otravovat, každý má svých starostí dost,… Stopněte to! Pokud někoho požádáte, pak i jemu ukážete, že je ve vašich očích odborník, specialista nebo jinak – ten nej. Takže je vítězství na obou stranách vždy. A také takto získáte snadno jiný náhled na vaši situaci.

Hledáte lidi se skutečně dobrým srdcem?

Já jich mám kolem sebe plno. Vzájemně si pomáháme a rosteme spolu v mnoha směrech a ohledech. Chcete také? Pak se připojte do komunity se dvěma pevnými křídly Orseus. Postupně se chystá i spousta novinek, jako třeba buňky pro setkávání naživo. I já zaštiťuji jednu z nich.

Jaké esence podpoří březen 2023?

Jak překonat stagnaci a rozveselit se? To potřebují hlavně Blíženci, Raci, Váhy a Ryby, pomůže v tom rozmarýn. K napojení se na svou intuici a snadnější hledání řešení budou mít Býci, Lvi a Panny blíže se směsí Intuition, je přímo pro ně jako dělaná. Přestat se strachovat a najít rovnováhu budou chtít Berani, Štíři a Střelci. Pomocnou ruku jim podá směs esenciálních olejů Balance. Euforii, kterou březen přinesl Kozorohům a Vodnářům, se vyplatí udržet. A muškátová šalvěj tuto službu udělá.

Nevíte co dělat a jak se posunout? Chcete mou pomoc či radu? Domluvte si osobní konzultaci/výklad.

Kouzelný březen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Rady na březen 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Stinné období, kterým jste si prošli, mělo svůj důvod. Teď si o to víc budete schopni vychutnat všechny radosti a slasti života, Bouře přejdou, tak strachům už nepodléhejte.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Chápu, že můžete mít pocit, že jste u konce s dechem. Pokud jste si svými plány a záměry jisti, pak z nich neslevujte. Nakonec zjistíte, kolik síly a odhodlání ve vás ještě dřímá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pravděpodobně na něčem nebo na někom lpíte, odmítáte něco opustit a bojíte se. Jenže on vám ten krásný pocit štěstí nikdo a nic dodat nemůže. Najdete ho uvnitř sebe samých.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vás březen vycvičí v trpělivosti. Ať už vás trápí jakékoliv problémy, k řešení použijte své intuitivní schopnosti. Dokonce vám nyní půjde lépe se je naučit či obnovit.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zmatek kolem pomalu polevuje. Vnitřně víte, že vše nakonec dobře dopadne. Máte plnou kontrolu nad svým životem, nedovolte ničemu postavit se do cesty. Světlo se ukazuje.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vás březen nabádá ke zpomalení a naslouchání vnitřního hlasu. Neodmítejte ani nabízenou pomoc. Na každý problém existuje řešení. A mnohdy je jednoduché a snadné.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vy se docela nudíte, že ano? Možná máte tendence něco podniknout a rychle vše změnit, ale není ten správný čas. Našlapujte opatrně. Pokud si něčím nejste jisti, tak to nedělejte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Snili jste někdy o naprosto spravedlivém světě? Tak teď ho budete mít kolem sebe. Říká se, že karma je zdarma. Tak se k druhým chovejte tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

I pro vás má březen varování. Dávejte si pozor na to, co říkáte i děláte. Hrozí totiž, že zvolíte špatný směr. Prověřte si také, komu můžete věřit a komu ne. Neukvapujte se.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zažijete příval energie, nadšení, elánu a radosti. Ať už máte jakýkoliv nápad, hned ho zrealizujte. Jste na vzestupu a zároveň v bezpečí. I vaše vztahy vzkvétají, užívejte si to.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Usmívejte se, březen má pro vás velkou nálož štěstí. Obrat k lepšímu přichází v mnoha směrech a podobách – vztahy, práce, kreativita, sebedůvěra i finance a plodnost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čekáte až se něco samo změní, udělá? Pak se načekáte. Jak z tohoto smutného období ven? Tvořte. Kreativita vám dodá přesně to, co nyní potřebujete. Pište, malujte, tančete.

Foto: Shutterstock, Pixabay

Tagy:
12 Komentářů
 1. Lenka Kapicová 1 rokem ago

  Pryč se strachy, děkuji, to potřebuji nyní nejvíc 🙂

 2. Jary 1 rokem ago

  Děkuji, přesně to ke mě ♑ přichází a začíná se dít 🙏🍀

 3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  D9ky, ta k uvidíme 🙂

 4. V druhé půli března mě čeká poměrně důležité rozhodnutí a jako váha jsem notně nejistá, kudy se vydat…

 5. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Pěkný horoskop, těším se.

 6. NelaVávrová 1 rokem ago

  tak to mě rozesmálo hned po ránu… a přeji si, aby se to vyplnilo, je to mééé přání…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account