Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Oc (Pes), které přeje všem nápomocným profesím, dobrému vystupování a přátelství. Pes vám může ukázat cestu nejen vaším vnitřním světem, ale i těch, kteří potřebují pomoci. Pokud jste dlouho své přátele zanedbávali, nastal ideální čas je navštívit. Ozvěte se někomu, koho jste dlouho neviděli, a kdo pokud možno bydlí daleko od vašeho města. Pes totiž přeje i cestování, které může mít nejen na vaši duši, ale i tělo pozitivní vliv. Navštivte tedy někoho, koho máte hodně rádi, ale dlouho jste se neviděli.

Období 1-Oc (Pes) od 11.9. – 23.09.2018
Jelikož jsme v období zemského znamení Panny, můžete se zaměřit na přátelské vztahy na pracovišti. Uvědomte si, že v práci strávíte někteří z vás minimálně jednu třetinu svého času, a tak je dobré tento čas náležitě využít tak, aby vás vaše práce bavila. Věnujte svou pozornost svým kolegům a nebojte se jim pomoci. Pracovní kolektiv může být velkým požehnáním, stejně jako prokletím, pokud tyto vztahy nejsou na dobré úrovni. Možná si všimnete někoho, kdo si nevěří, a tak mu pomozte a sdílejte s ním svůj vlastní příběh.
Na úrovni těla podněcuje Pes daleké cesty, které můžete spojit s návštěvou přátel, nejlépe z ciziny. Jiné prostředí vám může dodat potřebný odstup od vašich každodenních problémů a možná dostanete větší odvahu dělat ve svém životě důležité pozitivní změny. Pokud máte tu možnost a dostanete se do cizí země nebo jiného vzdáleného kraje, sledujte zvyky a mravy lidí, kteří jsou s tímto místem spojeni. Vyhněte se turistickým atrakcím, ale spíše se zaměřte na běžný život těchto lidí. Možná si uvědomíte, že to jak žijeme, je opravdu věcí volby a ne dogmatických názorů toho, co by mělo být. Přestože každá kultura má své dědictví, které by se mělo chránit, neměli byste být svou tradicí zcela pohlceni. Cestování vám může dodat nejen odvahu jít za svými sny, ale zároveň může mít velmi pozitivní vliv na vaše zdraví, pokud se budete pohybovat převážně pěšky.
Na úrovni mysli rozviňte schopnost imaginace a představivosti. Každý druhý den před spánkem se zaměřte na snění o své ideální budoucnosti. Zapomeňte zcela na to, kde se zrovna ocitáte a dejte průchod své představivosti. Možná se o sobě dozvíte i něco nového. Po tomto cvičení poděkujte za splnění této vize a s pocitem vděčnosti usněte. Rovněž se může probudit vaše schopnost snění, a sny v tomto období mohou v sobě obsahovat důležitá poselství pro váš život. Někdy vám mohou sny doslova poradit, čemu se v práci vyhnout a komu důvěřovat. Rozvíjejte své kolegiální vztahy a naučte se pracovat v týmu.
V oblasti vztahů nastal ideální čas pro všechny, kteří pracují v nápomocných profesích. Probuďte v sobě vnitřní terapeutku a nebojte se druhým pomoci, když jasně uvidíte, že by to někdo z vašich přátel potřeboval. Zaměřte se na své přátelské vztahy a vy sami si dodejte odvahu říct o pomoc, pokud jste se dostali do nepříjemné situace. Ve všech vztazích by měla panovat rovnováha, a jenom vy víte, jak na tom jste. V partnerství si uvědomte téma věrnosti, která je v dnešní době velmi podceňována. Věrnost je výsledkem vaší schopnosti hluboce milovat, ale neměli byste jí za každou cenu po druhém vyžadovat.
V oblasti ducha možná pro mnohé z vás nastal čas, abyste začali aktivně pomáhat druhým nástroji, které jste sami zvládli. Pokud již máte za sebou například těžký rozvod a víte, že tímto nepříjemným procesem prochází někdo z vašich blízkých, podpořte ho. Pracujte se svou představivostí a přitáhněte si do života vše, po čem toužíte a víte, že to bude dobré pro všechny. Naučte se schopnosti vědomého snění, které vám může výrazně pomoci při vašich vnitřních cestách. Možná narazíte na různé pomocníky, včetně vašich předků, kteří jsou již dávno po smrti.
 
Napsal: Robert Policar

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account