Zážitek je nejkrásnější dárek, a to obzvlášť tehdy, když si ho můžete užít společně. A proto Aquapalace Praha připravil k Vánocům hned několik voucherů, které osloví malé i velké milovníky vodních radovánek. Užijte si nejkrásnější dárek, kterým je společně strávený čas, a zavítejte do nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě či darujte permanentku do největšího Saunového světa u nás. Dárky jednoduše zaplatíte přes e-shop a vyhnete se tak frontám v přeplněných nákupních centrech.

Jaký dárek z nabídky Aquapalace Praha vybrat?

Foto: se souhlasem Aquapalace Praha

Dárek pro ty nejmenší

Potěšte své ratolesti dětskou kartou Hvězdička, se kterou si užijí řádnou dávku vodních radovánek rovnou po celý rok. Voucher zajistí vstup do Vodního světa, kde o skvělé zážitky není nikdy nouze. Děti si užijí jízdu na nejdelším tobogánu v České republice s dopadem do měkoučké hladiny Divoké řeky, ale i na dalších klouzačkách všeho druhu. Letošní novinkou je pak dětské brouzdaliště, které potěší ty nejmenší návštěvníky. Velkým lákadlem Vodního světa je bezesporu téměř kilometrová jízda na celkem 21 tobogánech a klouzačkách. Poukaz platí pro děti do výšky 150 cm nebo do 12 let.

K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Foto: se souhlasem Aquapalace Praha

Vstupenka pro celou rodinu do Vodního světa

Za luxusním odpočinkem nemusíte letět přes celou zeměkouli, stačí navštívit malý Karibik kousek od Prahy. Luxusní prostředí, kde převažují tropické teploty, přiláká malé i velké návštěvníky. Udělejte radost sobě a svým dětem a užijte si den plný smíchu, adrenalinu a relaxace v největším aquaparku ve střední Evropě. Čeká vás dobrodružství, i více než příjemné letní teploty vody a vzduchu za každého ročního období. Těšit se můžete na pravé mořské vlnobití, ale i kilometr dlouhou jízdu na skluzavkách a tobogánech. Voucher platí pro 2 dospělé a 2 děti do výšky 150 cm či 12 let věku.

K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Foto: se souhlasem Aquapalace Praha

 Pro všechny milovníky saunování

Saunová permanentka na zkoušku potěší každého, kdo by si rád dopřál pravidelné prohřívání a relax. Nabízí neomezený počet vstupů do saun po dobu jednoho měsíce. Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 18 prohříváren s různými teplotami a ceremoniály, které přidávají na intenzitě prožitku z návštěvy. Vedle místností uvnitř areálu nabízí i venkovní zázemí společně se srubovou baňou, rozsáhlou relaxační zónu s ochlazovacími bazénky i lehátky.

K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Foto: se souhlasem Aquapalace Praha

Zdroj: Aquapalace Praha

Tagy:
5 Komentářů
 1. NelaVávrová 7 měsíců ago

  Ano zážitky jsou k nezaplacení.

 2. LucieGajdíková 1 rokem ago

  K Vánocům také často ráda dávám zážitky 😁

 3. KláraOdehnalová 1 rokem ago

  Určitě bych se nezlobila, kdybych k Vánocům dostala takovýto skvělý zážitek:)

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  určitě dobrý tip na dárek 🙂

 5. Tento tip dárků mám moc ráda a každý rok se u nás pod vánočním stromečkem nějaký ten zážitek najde.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account