Rady, jak správně vrstvit oblečení v zimě:

Rolák pod košili

Košile je naprostá módní záchrana v jakékoliv sezóně. V zimě se ale přece jen vyplatí pod ni ještě něco obléknout. Skvěle k tomu poslouží tenký rolák, který se za poslední roky uhnízdil ve skříni většiny z nás. Pod jednoduchou blůzu si vezměte kousek v syté barvě, případně s výrazným vzorem. Saturované odstíny spodní vrstvy (rolák) párujte s pastelovými tóny vrchní vrstvy (košile). Nicméně spoustu parády uděláte i s tradiční kombinací bílé s černou nebo béžovou.

Košile pod vestu

Vesty během posledních let prošly výraznou proměnou. Z kousku, který si ještě před pár lety většina spojovala hlavně se šatníkem babiček nebo učitelek, se stala trendy záležitost, kterou milují lidé po celém světě.

Svetr přes kabát

Nikdy nevíte, kdy se ochladí natolik, že si po hodině venku řeknete, že by váš outfit snesl ještě vrstvu navíc. V takových případech dejte případného pomocníka řádně na odiv – huňatý svetr přehoďte přes ramena a uvažte. Nejenže tím outfit příjemně ozvláštníte, ale zároveň se nebudete muset tahat s velkou taškou, v níž kousek budete schovávat pro situaci známou jako „kdyby mi náhodou byla zima“. A navíc vám tento styling svetru nahradí šálu. Dvojitá výhra je jistá!

Tagy:
5 Komentářů
 1. MartinaSoučková 1 rokem ago

  A cibulová sezóna může být zahájena 🙂

 2. LucieGajdíková 1 rokem ago

  Jak se říká, radši nosit než-li prosit 😁

 3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  mám ráda, když je mi teplo, ale dost mi vadí, že i doma musím nosit mikinu 🙁

 4. MADAMACE 1 rokem ago

  Vrstvím celý život, vždycky je dobré moci si něco odložit, nebo obléci, podle změny teploty během dne.

 5. No už aby bylo jaro a léto, nemám ráda na sobě vrstvy oblečení….

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account