Období přicházejících Vánoc není jen ve znamení pečení cukroví a nákupu dárků pro své nejbližší. Neodmyslitelně sem patří, ale i vánoční večírky a akce. Dejte si na svém outfitu záležet a vybírejte pečlivě. Ne vždy mohou být flitry či barevné kreace tou správnou volbou. Přinášíme vám 3 tipy, jak s noblesou zazáříte nejen na vánočním večírku.

  1. Dodržte dress code 

 

Jaké oblečení na firemní večírek zvolit by vám měla napovědět pozvánka. Pokud si ani po přečtení nejste jisti, vyzpovídejte kolegy při společném obědě. Nejčastější dress code bývá “smart casual”, “casual chick” anebo “semi formal”. U každého je prioritou elegantnost, chybu neuděláte když zvolíte pouzdrové šaty, kostýmek či halenku a sukni.  Vyvarujte se ale starým džínám, sportovnímu tričku či vytahanému svetru. „Abyste se cítily pohodlně a stylově zároveň vybírejte z plisovaných kousků. Vybírat můžete ze sukní různého střihu a barev. Díky tomuto typu textilie s trvalými záhyby schováte snadno širší stehna či větší bříško. Dámy menšího vzrůstu by měly volit spíše sukně a šaty nad kolena,“ doporučuje Mária Padová, módní expertka za factcool.cz.

 

 

2.Vsaďte na vánoční barvy

 

Nejlepší volbou jsou barvy spojované s daným ročním obdobím. Co se týká Vánoc, neodmyslitelně k nim patří červená, tmavě zelená a zlatá či stříbrná. Nic se ale nesmí přehánět, proto vždy kombinujte s neutrální černou či bílou. Pokud se necítíte v šatech, můžete zvolit trendy záležitost v podobě dlouhého overalu, který nezapomeňte doplnit vhodným páskem.„Nejste-li fanouškem barev, ale přesto chcete na večírku udělat dojem, zůstaňte klidně věrni  klasické černé barvě. Vybírejte ale takové kousky, které jsou obohaceny krajkou a transparentními detaily,“ doporučuje módní expertka Padová. 

 


 

3. Nezapomeňte na doplňky

 

Ať už jste se oblékla do barev, propadla flitrům či zůstala věrná černé klasice, nesmíte zapomenout na důležitost doplňků. Odvážnější výstřih dozdobí zajímavý náhrdelník. Sepnuté vlasy dozadu zase větší náušnice či vlasová ozdoba. Hitem této sezóny jsou větší spony do vlasů, látkové gumičky či kaskádové náhrdelníky. 


 

Náš tip: Komfortní obuv je základ celého outfitu. 

Chcete si užít vánoční akci do pozdních nočních hodin? Zapomeňte na nepohodlnou a nekvalitní obuv. Vyvarujte se obuvi s vysokými podpatky. Pokud ale chcete vyrazit v lodičkách, vybírejte je pečlivě.

 


 

Obrovské množství oblečení pro nejrůznější příležitosti koupíte na www.factcool.cz!

 

1 Komentář
  1. Krásné outfity.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account