Milé dámy, ráda bych vám sem vložila článek, ve kterém se objevuje také naše PRVNÍ ŽENA EVA ČEJKOVÁ VAŠKOVÁ. Poodkryla tajemství svého šatníku a vy můžete nahlédnout také!*heart**enzo*
Léto je v plném proudu a občas se venku pořádně zapotíme. Muži v businesse nemají moc na výběr, ať je léto nebo zima, dlouhé kalhoty a košile to jistí. Ženy mají více možností, ale často nevědí, co je vhodné na business schůzku, a co ne. Nahlédli jsme do šatníku pěti úspěšných žen, které se umí vkusně oblékat a mohou být pro vás ideální inspirací.

„Vybudujte si rozumnou garderobu a základ pro barevné kombinace,“ říká stylista

Také občas stojíte před skříní a říkáte si, že nemáte co na sebe? Zkuste se řídit následujícími tipy, které doporučuje Daniel Šmíd, konzultant osobního stylu, stylista a lektor.
1: Zvolte si základ pro barevné kombinace. Váš šatník postavte na jedné, maximálně dvou základních barvách. K těmto barvám budete během roku snáze dokupovat doplňky a oblečení, budete si jistější při kombinacích. Základem šatníku by se měla stát barva neutrální. Začněte s tmavě modrou nebo šedou barvou, možná je také barva béžová nebo černá.
2: Vybudujte si rozumnou garderobu.  Oděvy musí pokrývat vaše požadavky v prostředí, ve kterém se pohybujete nejčastěji. Jestliže se denně pohybujete v obchodní sféře, nemá smysl nakupovat desítky exotických kusů oděvu. Vaše peníze vložte do třech až čtyřech klasických kombinací. Kostýmy se sukní nebo kalhotami, pouzdrové šaty, separátní saka a vhodné sukně.
3: Udělejte si čas na nakupování. Nasbírejte informace, vyhledejte rešerše o trendech a najděte si stylistu. Společně s ním sestavte nákupní plán a časový harmonogram a postupujte podle něj. Vyčleňte si na to minimálně dva celé dny, vyhýbejte se impulzivním nákupům. Každý nový kus odzkoušejte a kombinujte.
Přečtěte si celý článek ZDE
Dozvíte se, jak se v létě oblékají do businessu Eva Čejková Vašková, manažerka z Xeroxu, autorka knihy “Sama sobě šéfem”, krásná Pavlína a Vladi… Nechte se inspirovat*heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account