Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt marks and spencer

Za chvíli tady bude jaro, léto a to vybízí k nošení odhalujících šatů a přiléhavých topů. A takové oblečení si samozřejmě žádá perfektně padnoucí spodní prádlo, které nepokazí výsledný dojem. Jedině tak získáte správné sebevědomí a budete sklízet obdivné pohledy.

Marks & Spencer proto klade velký důraz na různorodost střihů, širokou škálu velikostí a kvalitní materiály. Padne tedy každé ženě s jakoukoliv postavou a v každém věku.

Jak poznáte, že vám podprsenka dobře padne?

Zvedněte ruce nad hlavu a zahýbejte se. Jedině perfektně sedící podprsenka bude stále držet na svém místě. 

Jak často byste měla zkontrolovat svou velikost podprsenky?

Doporučuje se změřit své proporce každých 6-12 měsíců. Vaše tělo se kvůli různým vlivům mění na společně s ním i obvod zad nebo tvar prsou.

Proč je důležité mít perfektně padnoucí podprsenku?

Jedině taková podpoří správné držení vašeho těla, a navíc díky ní budete vypadat štíhleji. Dobře zvolené spodní prádlo vám totiž ubere minimálně jednu konferenční velikost.

 

Téměř 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky.

 

Věděli jste, že:

Marks & Spencer prodává spodní prádlo již od roku 1926 a ročně prodá 20 milionů podprsenek?

Marks & Spencer má speciální tým exertů, který se soustředí jen na to, jak nošení více usnadnit a prádlo ještě vylepšit.

Marks & Spencer nabízí podprsenky ve velikostech 28AA – 44C? Nebo klidně hedvábné podprsenky s kosticemi, které klidně můžete prát v pračce? 

Súvisiaci obrázok

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account