Developerská společnostStar Group cílí na nové zajímavé lokality s dobrou vybaveností a snadnou dostupností do centra hlavního města. Z vyčleněné částky více než jedné miliardy korun na rok 2021 bude cena u jednotlivých akvizic ve všech případech přesahovat sumu sto padesát milionů korun.
„Do konce roku chceme uzavřít až tři obchody. Na dva už disponujeme požehnáním ze strany izraelské matky. Klademe ale veliký důraz na přípravu – abychom pozemky  i vyhlédnuté nemovitosti k přestavbě dobře nakoupili,“ objasnil plány Tal Grozner, šéf české pobočky Star Group.
Star Group momentálně u jednotlivých akvizic investuje peníze do poradců a architektů, kteří pomáhají v rámci prošetření vybraných akvizic před podpisem smlouvy – takzvané due diligence. Stále platí, že Star Group vše plánuje financovat z vlastních zdrojů a není vyloučeno, že jen v letošním roce utratí i více než miliardu korun. Dokončení projektů plánuje v pětiletém a u některých akvizic i sedmiletém časovém horizontu. 
„V současné době plánujeme obchody v celkové hodnotě přes jednu miliardu korun. Jedná se o pozemky pro výstavbu na zelené louce, ale i o redevelopment stávajících budov a areálů. Momentálně držíme v exkluzivitě například i pozemek o více než 20 hektarech a některé nemovitosti budou po dobu přípravy projektu schopny produkovat až šestiprocentní výnosnost,“ popsal situaci Tal Grozner, šéf české pobočky Star Group.
Izraelský developer Star Group primárně míří na střední segment a stejně jako ostatní developeři si pohrává s myšlenkou výstavby a budování portfolia nájemních bytů. Jedná se o velmi zajímavé a atraktivní lokality v Praze i v jejím okolí. Při výběru klade developer vždy velký důraz na dobrou dostupnost, ať už metrem, tramvají nebo vlakem. K dalším požadavkům, ze kterých investor nechce u nových projektů slevit, patří dostupnost školy, školky, zdravotnického zařízení či možnost rychle dojet na nákup.
„Kvalitní občanská vybavenost, dobrá dostupnost autem, spojení vlakem, metrem a tramvají v kombinaci s autobusem a atraktivní prostředí blízko zeleně budou hlavními benefity pro obyvatele v našich plánovaných projektech,“ upřesnil Radek Cerha, šéf akvizic tuzemského zastoupení Star Group.
I u předchozích projektů Nové Chabry a Kejřův park se Star Group zaměřoval na komplexnost areálů. Jedná se hlavně o komunitní projekty. Jde o to, nabízet klientům nejen bydlení, ale i benefity ve formě dobré dopravní dostupnosti, totálního bezpečí, soudržnosti a přátelského komunitního soužití v dané lokalitě.
O společnosti Star Group
Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Nové koncepty bydlení v České republice představuje společnost Star Group od roku 2003. Do dnešního dne dokončila a předala 1040 nových bytů ve čtyřech různých pražských lokalitách a více než 840 nových bytů je v současné době v různém stadiu přípravy či výstavby. Mezi aktuální projekty bydlení společnosti Star Group patří Nové Chabry a Nové Chabry vily.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account