290

Zákazníci Westfield získají exkluzivní přístup k vystoupení prostřednictvím streamovací platformy Live.Westfield.com a ve fanouškovských zónách ve více než 20 centrech Westfield v Evropě a USA.

Westfield – přední světová značka v oblasti nakupování, životního stylu a zábavy – oznamuje exkluzivní celosvětové vystoupení Lady Gaga, držitelky 12 ocenění Grammy, které se koná on-line v celosvětové síti center Westfield při příležitosti uvedení jejího nového alba duetů s Tony Bennettem, Love For Sale.

Ještě před oficiálním uvedením alba Love For Sale pro veřejnost, které se uskuteční 1. října, uspořádá hvězda světové populární hudby on-line vystoupení oslavující klasický jazz. Díky partnerství s Westfield a jeho široké síti nákupních center se silným zázemím v on-line prostředí proběhne představení alba v rámci jedinečného virtuálně-fyzického vystoupení.

Skladby z nového alba uslyší zákazníci připojení virtuálně a fyzicky přítomní ve fanzónách některého z 21 center Westfield v Evropě a USA včetně pražského Westfield Chodov. Fanoušci připojení on-line z domova si pak budou moct díky funkci „Watch Together – Sledujte společně“ užít vystoupení Lady Gaga se svými blízkými ve vlastních privátních místnostech s kapacitou 6 uživatelů.

„Moc ráda zpívám jazzovou hudbu a těším se, až si všichni poslechnou mé nové album Love For Sale s Tonym Bennettem. Jsem vděčná společnosti Westfield, že mi pomůže přiblížit se fanouškům a mé vystoupení jim po celém světě zprostředkovat právě v době, kdy nemohu cestovat já za nimi,“ vysvětluje Lady Gaga.  

„Spolupráce s takovou ikonou hudebního světa, jako je Lady Gaga, je pro nás obrovskou příležitostí propojit zákazníky po celém světě virtuálně i fyzicky při uvedení jejího nového alba. Síť našich center Westfield umožňuje lidem setkávat se a sdílet nezapomenutelné zážitky, které přinášíme ve spolupráci s umělci a značkami. Bezpečnost návštěvníků center Westfield je pro nás nejdůležitější, a proto jsme v našich centrech zavedli řadu opatření včetně dezinfekčních prostředků na ruce a zvýšené frekvence úklidu, abychom udělali maximum pro klid a bezpečí našich zákazníků. Je nám velkou ctí, že nyní můžeme takto velkolepý zážitek zprostředkovat fanouškům a zákazníkům zejména v našich nově rebrandovaných centrech a doufáme, že si ho všichni účastníci patřičně užijí,“ dodává Caroline Puechoultresová, Chief Customer Officer ve společnosti Unibail-Rodamco-Westfield. 

„Po spolupráci se společností Westfield na mnoha živých hudebních vystoupeních plánujeme posunout vystoupení umělce opět na novou úroveň a zprostředkovat je zákazníkům center Westfield po celém světě jak v on-line prostředí, tak i mimo něj. Je to naše první společná akce, kdy budeme opravdu moci propojit fanoušky z celého světa. Fanoušci Lady Gaga si společně užijí její zpracování klasických jazzových skladeb ve streamovaném vystoupení nebo v některé z 21 fanzón v jedenácti zemích,“ popisuje Jurgen Grebner, Executive Vice President ve společnosti International Interscope Records. 

Získat exkluzivní přístup na on-line stream vystoupení, které proběhne ve čtvrtek 30. září, je možné od dnešního dne po registraci na adrese Live.Westfield.com, vstupenky do oficiálních fanzón pak budou k dispozici od 20. září pro členy věrnostního programu Westfield Club.

Foto: archiv

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account