Každá maminka chce pro svoje miminko to nejlepší. Proto se Sunar snaží naslouchat jejich přáním a také neustále inovovat a zlepšovat nejen složení svých kojeneckých mlék, ale i jejich balení. To nyní prošlo re-designem pro větší pohodlí a snadnou manipulaci, což ocení jak maminky, tak i jejich ratolesti.

Určitě to znáte i vy. Příprava jídla, či přemisťování se s miminkem může být náročné, a proto se každý spolehlivý pomocník počítá. Sunar vyměnil klasické balení řady Sunar Premium v krabici za odolnější a praktičtější verzi. S novým obalem v plechovce se již nemusíte obávat, že by se vám balení kojeneckého mléka při péči o vašeho potomka nebo při balení na rodinnou dovolenou vysypalo. O maximální ochranu obsahu se postará materiál, který je odolnější a víčko, které můžete znovu a znovu uzavírat. S novým Sunarem Premium tak můžete cestovat kamkoliv, manipulovat pouze jednou rukou nebo dělat tradičně i dvě věci najednou. Tento skvělý pomocník vás určitě nezklame a zachová maximální čerstvost kojeneckého mléka.

A proč prošel re-designem právě obal Sunar Premium? Protože je to vlajková loď portfolia značky. “Jde o produkt s nejkvalitnějším složením čili o prémiový produkt, který si zaslouží i prémiový obal. Právě z tohoto důvodu chce Sunar dopřát maminkám, které ho kupují, pro své ratolesti maximální komfort,” říká Petra Bolfíková, Senior Category Manager značky Sunar.

Foto: se souhlasem značky Sunar

Nejlepší složení pro spokojené bříško

Složení výrobku se nemění, protože prošlo výraznou změnou před rokem, kdy společnost odstranila z receptury palmový olej a navýšila podíl mléčného tuku, aby dosáhla co největší podobnosti s mateřským mlékem. Číst složení receptur náhradní mléčné výživy se maminkám vždy vyplatí, protože ne každá obsahuje mléčný tuk, který je velmi důležitý a je přirozenou součástí všech receptur značky SUNAR.

Foto: se souhlasem značky Sunar

Receptura kojeneckých mlék Sunar vychází z více než 80 – letých zkušeností s vývojem a výrobou kojeneckého mléka a byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky z výzkumného centra Hero Institute for Infant Nutrition (HIIN). Hlavní surovinou pro výrobu je čerstvé kravské mléko a smetana ze Švédska od krav pasoucích se na zelených pastvinách, které jsou součástí 2 biosfér chráněných UNESCO.

*Obsahují všechna kojenecká mléka dle požadavků zákona.

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Doporučuje se výhradní kojení alespoň do ukončeného 4. – 6. měsíce s následným zavedením komplementární výživy s tím, že by se mělo i nadále pokračovat s kojením. Kojenecká výživa by měla být podávána pouze na základě doporučení lékaře. Způsob přípravy, dávkování a další informace naleznete na www.sunar.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

Foto: se souhlasem značky Sunar

Tagy:
1 Komentář
  1. Šikovné balení. Určitě bude dětem moc chutnat.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account