Připravili jsme pro Vás výběr kvalitní přírodní kosmetiky a doplňků stravy, které by rozhodně neměly chybět.

Opalovací krém na obličej

  Spolehlivá ochrana pleti před UV zářením
  Působí proti vzniku vrásek a pigmentových skvrn
  Brání předčasnému stárnutí pleti

Krásná tvář a přirozená pleť je bezpochyby vizitkou každé ženy. Je důležité věnovat jí náležitou pozornost, zejména pak v létě. Pokud dovolíme ultrafialovému slunečnímu záření pronikat hlouběji do pokožky naší tváře, zaděláváme si na vrásky a pigmentové skrvrny. Specialistou pro ochranu pleti je MedPharma Opalovací krém na obličej. Dovolí sluníčku jen to, co je pro pleť příznivé a odfiltruje škodlivé faktory jeho působení. Navíc uklidňuje, harmonizuje pleť a působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Je hypoalergenní, vodě odolný, dermatologicky testovaný, ideální pro dovolenou nejen u moře, ale i na horách.
Opalovací mléko SPF 50

  Nejsilnější ochrana před UV zářením
  Vodě odolné, hypoalergenní, důkladně testované na lidech
  Vhodné pro děti i dospělé

Slunce přirozeně nabíjí naši duši a má mnoho příznivých účinků pro naše zdraví. Pouze jeho UV záření nás může nepříjemně zaskočit hned na počátku dovolené u moře či v horách. Nesmíme zapomenout na to, že v jižněji položených destinacích a ve vyšších polohách je expozice UV paprsky mnohem intenzivnější nežli u nás v Čechách. V subtropických a tropických oblastech si dokonce snadno spálíme záda, když několik minut plaveme v moři s nechráněnou pokožkou. UV záření je zde tak silné, že snadno proniká do naší kůže i přes vrstvu vody!  Každé spálení sluncem představuje velké zdravotní riziko a znepříjemní nám vytoužené dny dovolené, na něž jsme se dlouho těšili. Proto raději neriskujme. V prvních dnech dovolené, bez ohledu na to, jaký jsme fototyp, bychom měli vsadit na jistotu a využít nejsilnější ochranu před UV zářením – opalovací mléko SPF 50. Nejen pro sebe, ale zejména pro naše děti či vnoučata od tří let, které mají kůži ještě mnohem citlivější nežli my. Pro mladší děti – od narození do 3 let pak využijme specializovaný přípravek MedPharma Opalovací mléko SPF 50 baby.
Opalovací mléko baby SPF 50

  Nejsilnější ochrana před UV zářením pro děti od narození
  Důmyslný způsob, jak poznáte, že je vaše dítě spolehlivě chráněno

Maličké děti – novorozenci či kojenci potřebují speciální ochranu před sluncem. Intenzivní UV záření na ně působí mnohem rychleji a škodlivěji ve srovnání s námi dospělými. Časté spálení kůže v mládí dokonce zvyšuje riziko vzniku rakoviny kůže v pozdějším věku! MedPharma Opalovací mléko baby SPF 50 vám dodá jistotu, že je vaše dítě spolehlivě chráněno. Bezprostředně po natření totiž zůstává na pokožce nepatrný bílý film, který vám pomůže indikovat, zdali je celá pokožka vašeho dítěte natřená.  Navíc obsahuje vitamin E, panthenol a aloe vera, které udržují pokožku hebkou a jemnou.
Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej

  První pomoc při popálení kůže sluncem či žárem
  Zklidnění pokožky po intenzivní sluneční expozici
  Originální produkt posilující účinky účinky panthenolu

Originální a výjimečný MedPharma Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahem panthenolu, aloe vera, komplexem vitaminů A, C, E a ureou byl vyvinut pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem. Příjemně chladí, zklidňuje a přináší úlevu po nadměrném zatížení pokožky slunečním zářením. Při aplikaci vznikne bohatá pěna, která se velmi dobře roztírá, vstřebává a nezanechává mastný film. Určeno pro všechny typy pokožky.
Panthenol tělové mléko                                         

  První pomoc při popálení kůže sluncem či žárem
  Vhodný i pro suchou a citlivou pokožku                                    

MedPharma Panthenol tělové mléko je originální receptura pro zklidnění, intenzivní hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem. Je vhodný i pro citlivou a suchou pokožku. Nenahraditelný pomocník na dovolené u moře či na horách.
Beta karoten

  Ochrana pokožky před poškozením UV zářením
  Krásná, bronzová kůže

Betakaroten je osvědčený prostředek pro ochranu kůže a zhnědnutí pokožky během léta, kdy slunce intenzivně působí. Má schopnost pohlcovat volné radikály, vznikající působením UV záření, které vedou k narušení struktur pokožky a k předčasnému stárnutí kůže. Navíc umožňuje rychlejší a intenzivnější zhnědnutí pokožky. MedPharma Beta karoten začněte užívat alespoň týden před dovolenou, aby vám kůži na intenzivnější slunění v předstihu připravil.
Hořčík

  Aktivní dovolená
  Sport a tělesná aktivita
  Křeče a záškuby svalů

Pokud se chystáte prožít svoji dovolenou aktivně, nezapomeňte na Hořčík.  Je nezbytný při zvýšené tělesné aktivitě, jako jsou delší vyjížďky na kole, horské túry, plavání na delší vzdálenosti. Nedostatek hořčíku v těle nás může náhle a neočekávaně překvapit. Projeví se nepříjemnou, těžce ovladatelnou svalovou křečí. Postihne-li nás při plavání daleko od břehu, může nám jít i o život!   
Intimní gel

  Komfort v intimních partiích
  Prevence bakteriálních, kvasinkových infekcí a opruzenin
  Umyje, ochrání, regeneruje a hydratuje

Teplé letní počasí svědčí bakteriím a kvasinkám, které se snadno a rychle množí, zvláště pak v intimních partiích.  Specialistou pro tuto oblast je MedPharma Intimní gel, namísto mýdla. S intimním gelem máme jistotu, že dovolenou prožijeme naplno i v intimní sféře našeho života. Používejte nejlépe ráno i večer, a také podle potřeby, např. po tělesné aktivitě. Jste-li u moře, nezapomeňte na důkladné opláchnutí sladkou vodou s použitím Intim gelu po koupání v mořské vodě.
Laktobacillus acidophilus

  Probiotika obsahující bakterie střevní mikroflóry
  Ochrana před cestovními průjmy

Dovolenou obvykle trávíme jinde než doma.  Nové prostředí a jiná strava znamenají také to, že na nás působí pro nás nové, jiné bakterie, které se společně s potravou dostanou do našeho trávicího ústrojí. Nemusíme je dobře snášet, protože na ně nejsme zvyklí. To se často projevuje průjmy a břišními potížemi. V některých destinacích může strava či voda z kohoutku obsahovat i patogenní bakterie vyvolávající průjmová onemocnění. Probiotika obsažená v přípravku MedPharma Lactobacillus acidophilus užívejte preventivně již před odjezdem na dovolenou a během dovolené vždy při jídle. Pokud přece jen onemocníte infekčním průjmem a musíte brát antibiotika, přípravek Lactobacillus acidophilus vám napomůže dostat se opět do formy mnohem rychleji.
Octanový gel

  Po štípnutí hmyzem ke zmírnění otoků či alergických reakcí
  Po úrazech při otocích a pohmožděninách
  Chladí, uklidňuje, spolehlivě působí

Komáři, muchničky, ovádi a jiný bodavý hmyz, který se v našich krajích ani nevyskytuje, nám může během dovolené pěkně zatopit. Bodnutí hmyzem bývá příčinou otoků a alergických reakcí spojených se svěděním či bolestí.
Na dovolené se samozřejmě můžeme i poranit. Zvrtnutý kotník při túře či procházce, potlučené koleno po pádu při nohejbalu či plážovém volejbalu – to jsou běžné a časté drobné úrazy, jež se nám mohou snadno přihodit.
A originální MedPharma Octanový gel zabíjí „dvě mouchy jednou ranou“: využijeme jej jak po bodnutí hmyzem, tak při drobných úrazech a otocích.
Venucare gel

  Unavené, těžké nohy
  Křečové žíly
  Otoky nohou

Únava, otoky, bolest a pocit těžkých nohou se častěji vyskytují v létě. Příčinou může být žilní nedostatečnost. Jejím projevem mohou být i křečové žíly. Pokud nám dělá potíže dlouhé stání či sezení a míváme oteklé nohy již po kratších procházkách, nezapomeňme si přibalit na cestu MedPharma Venucare gel. Dlouhá cesta k moři autem nebo delší přelety letadlem mohou naše nohy potrápit. Rovněž dlouhé postávání při poznávání historických pamětihodností či dlouhé sezení při letních párty zatíží naše nohy a jejich žilní systém v teplém letním počasí mnohem více než obvykle. Venucare gel se speciálním extraktem z koňského kaštanu těžkým nohám rychle uleví a příjemně je ochladí.
Tea tree oil

  Dezinfikuje kůži po kousnutí klíštětem či bodnutí hmyzem
  Relaxuje duši při aromaterapii
  Odpuzuje hmyz

MedPharma Tea tree oil – silice z čajového stromu může být na dovolené univerzálně využita. Hodit se může při bodnutí hmyzem a kousnutí klíštětem pro své silné antiseptické vlastnosti. Někdy paradoxně právě v létě chytíme opar způsobený herpes virem, ať již v důsledku působení sluníčka nebo při častém střídání teplot –  při pobytu v chladnější vodě a pak na horké pláži, při velkém rozdílu teplot v klimatizovaných místnostech či autě a poté venku v horkém počasí. Cítíme-li svědění na rtu, aplikujme ihned Tea tree oil.  
Jsme-li náchylní k napadení plísněmi, potírejme preventivně nehty a kůži mezi prsty na nohou.
Úžasný relaxační zážitek nám může poskytnout večerní koupel s MedPharma Tea tree olejem: do vany s teplou vodou přidejme několik kapek oleje, zavřeme oči a pomalu, zhluboka dýchejme… Naše mysl se krásně uvolní a vyspíme se doslova „do růžova“. Navíc nás nebudou obtěžovat komáři, neboť aroma tea tree olejíčku přetrvávající v naší pokožce je spolehlivě odpudí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account