I v zimních měsících si dopřejete výrazné oční stíny, především na oslavy, večírky a další důležité události. Vyzkoušet oční stíny není jednoduché. Pokud tedy nechcete vyhazovat peníze jen tak, nejprve si přečtěte, jaké odstíny sladit přímo s barvou vašich očí. V následujících řádcích se na dané téma zaměříme podrobněji.

Oční stíny jsou velice oblíbené napříč všemi věkovými kategoriemi, protože pomocí nich zvětšíte oči, podtrhnete ženskost, zvýšíte svůj sexappeal a zvýrazníte pohled. Pro odvážné nechybí paletka očních stínů vhodná k extravagantnímu líčení. Zaměřte se také na to, aby na paletce byly jak perleťové, tak i matné stíny.

Stíny pro modré, hnědé a zelené oči

Pokud máte oči modré, sáhněte spíše po teplých tónech, a to hlavně po hnědých, bronzových či oranžových. Slušet vám sice budou i studené tóny, nicméně krásu vašich očí tak nepodtrhnou jako ty teplé.

Jestliže patříte mezi hnědoočky či zelenoočky, pohrajte si s vínovými a fialovými odstíny. Dávejte si však pozor na to, abyste vínové a fialové stíny zkombinovala s neutrálním odstínem. Přece jen, dokážete si představit, že si nanesete na oční víčka pouze fialové stíny? Vypadalo by to spíše, že jdete na karneval.

Velké paletky většinou obsahují teplé i studené tóny, takže určitě najdete odstín, jenž se vám bude líbit a bude pasovat k vašim očím.

Jak vybrat oční stíny podle barvy očí?

Paletka očních stínů Revolution by Petra

Sledujete českou bloggerku Petru LovelyHair? Právě s ní spolupracuje značka Revolution, která je na trhu s dekorativní kosmetikou velice populární. Zakoupit tak můžete úžasnou paletku očních stínů Revolution by Petra, která nabízí 36 očních stínů vhodných klidně i pro kouřové líčení. Paletka obsahuje matné i třpytivé stíny, syté odstíny jako červenou, žlutou i oranžovou či zemité barvy pro kouřové líčení.

Foto: Shutterstock, archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account