Abyste prorazily v podnikání, nemusíte být na všechno samy. Díky spolupráci s jinými ženami můžete růst rychleji. A neznamená to přidat si na svůj seznam úkolů další položku, rozptylovat se zase jinými možnostmi. Naopak. 

“Když jsme na vše samy, jakoby vlajeme ve větru. Nevíme, co dřív, zda se věnovat marketingu nebo pracovat na mindsetu, dělat brand, zvyšovat ceny… Možností v podnikání je nekonečně, ale krátké a efektivní tréninky v kombinaci s podporou ostatních i mentora umožní najít správný směr,” říká Poli Ševčíková, která na začátku dubna založila vzdělávací a networkingovou platformu Svět podnikatelek.

Rovnováha mezi pracovním a osobním životem není nějaký bonus, ale nutnost

Nová komunita podnikatelek stojí právě na členském přístupu k tréninkům od různých specialistek, tvůrkyň z Česka a Slovenska, jejichž hlavními tématy jsou byznys, marketing, mindset a balance. Ty jsou připraveny stát po vašem boku a být vám oporou nejen v začátcích, ale v každé fázi podnikání. 

Můžete se s navzájem setkávat a radit v prostředí FB skupiny nebo pravidelně využít bleskového mentoringu přímo s Poli. „Pro mě znamená úspěšné podnikání trávit hodně času s dětmi a manželem, dělat to, co miluji. Nenutit se k tomu, abych pracovala deset hodin denně, abych uživila rodinu. Podnikání je součástí mého života, ale nebere mi celý můj život,“ popisuje svůj přístup, který předává i dalším ženám.

Podnikání podle ní totiž není jen o praktických nebo technických záležitostech, ale také o nastavení mysli. Je potřeba si uvědomit, že pouze spokojená žena, ať už v roli mámy, partnerky nebo ženy jako takové, má šanci dlouhodobě fungovat v podnikatelském prostředí.

Spolu jsme silnější

Jedním z cílů projektu je vnášet ženám do podnikání více klidu. Ukázat jim všechny cesty vedoucí k úspěchu a pomáhat nalézat zdravou rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. “V rámci byznys mentoringu podnikatelek pozoruji roztříštěnou pozornost žen. Zároveň jsem již delší dobu vnímala silnou potřebu vzájemného vzdělávání a inspirace,” přibližuje Poli důvod vzniku Světa podnikatelek, jehož hlavním cílem je proto naučit ženy prorazit v podnikání a také pochopit, že na to nejsou samy. 

Díky Světu podnikatelek se naučíte vše, co vás dovede k úspěchu. Rychle tak můžete stoupat do vyšších pater podnikání. “Není nic jednoduššího než pochopit, že čím více z nás se navzájem podpoří, tím silnější všechny společně budeme,” říká Poli.

Učte se od nejlepších 

Tréninky od českých a slovenských tvůrkyň neustále přibývají. “Už na začátku se nám podařilo pokrýt témata jako jsou tvorba osobní značky nebo webu, efektivita a cenotvorba, důležité zastoupení mají i energetické principy podnikání a překonávání limitujících přesvědčení. Svůj trénink ve Světě podnikatelek má i úspěšná byznys mentorka Lenka Lutonská,” vyjmenovává zakladatelka Světa podnikatelek témata, o které je hned od začátku největší zájem.

Tvůrkyněmi tréninků se přitom mohou stát všechny členky komunity – zkušenější podnikatelky nebo ty, které díky této platformě povyrostou. “Díky jedinečnosti každé z nás se nesetkáte s klasickým konkurenčním bojem. Odlišné pohledy, názory a osobnosti přivádějí do cesty takové klienty, kteří by stejnou službu jiné z nás nikdy nevyužili. Poznají vás právě díky vašemu tréninku,” přibližuje Poli další rozměr komunity, díky které můžete získat ideální zákaznice.

Přidat se může každá žena, která cítí, že chce něco víc

Chcete být šťastnější, úspěšnější, dělat to, co vaše srdce žádá? Není nic jednoduššího než zjistit, že i ostatní ženy jsou na tom stejně. Čím více se nás vzájemně podpoří, tím silnější všechny budeme,” vyzývá Poli s tím, že jak rychle porostou podnikatelky, které jsou součástí Světa podnikatelek, tak rychle poroste celý projekt. Aktuálně je otevřený pro Česko a Slovensko, cílem je dostat se časem na globální trh. 

„Jakmile to situace dovolí, plánuji pořádat networkingové akce v Čechách. Moje vize do budoucna je dělat retreaty u moře na týden nebo dva, jejichž součástí bude koučink, mentoring, vzájemné vzdělávání,” přibližuje Poli.

Kde začít, pokud chcete být součástí Světa podnikatelek?

Vyberte si, který typ členství vám nejlépe vyhovuje a ihned získejte:

  • neomezený přístup ke všem tréninkům,
  • live Q&A s tvůrkyněmi,
  • 1x měsíčně bleskový mentoring s Poli Ševčíkovou,
  • členství v uzavřené podpůrné FB skupině.

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account