Trápí vás delší dobu nevysvětlené zdravotní potíže a i přes veškerou péči lékařů nemůžete najít jejich příčinu? Špatně spíte a často se budíte stejně unaveni, jako když jste šli do postele? Trpíte na bolesti hlavy nebo migrénami? Možná jsou vysvětlením vašich problémů geopatogenní zóny, které se nacházejí ve vašem bytě. 

Geopatogenní żony neboli żony geopatogenního stresu představují zemská elektrometrická pole, která vibrují na abnormálních frekvencích. Více se o nich dočtete v článku – Co potřebujete vědět o geopatogenních zónách: jak je poznáte a jak se jich zbavit? Geopatogenní stres vzniká, když je přirozené zemské magnetické pole narušeno negativním vlněním. Může za to například výskyt tektonických zlomů, tunelů, podzemní dráhy, kanalizace, poklesů půdy nebo jiné geologické anomálie.

Jak se před geopatogenními zónami chránit? 

1. Změňte rozmístění nábytku

Pokud doma identifikuje geopatogenní zónu, pusťte se do stěhování. Nemusíte se bytu nebo domu zbavit úplně, ale rozhodně stojí za to změnit rozmístění nábytku tak, aby oblast, kde jíte nebo spíte neprocházela přesně touto zónou. Zaměřte se na postel, pohovku, pracovní nebo jídelní stůl či oblíbené křeslo.

2. Pěstujte doma květiny

O květinách je známo, že dokáží spolehlivě pohlcovat škodlivé emise. Navíc pro vás mohou být taky laickým ukazatelem geopatogenních zón. Tam, kde se totiž květinám dlouhodobě nedaří, je jejich výskyt více než pravděpodobný. 

3. Eliminujte elektrosmog

Zbavte se škodlivých elektronických přístrojů ve vaší ložnici. Elektroniku nestačí jen vypnout, ale ideálně odpojit přímo od zdroje. Pokud tedy rádi usínáte s mobilním telefonem pod polštářem, zkuste ho nechat v jiné místnosti.

4. Vyzkoušejte Somavedic

Některá zařízení ale dokáží snížit intenzitu záření a omezit negativní účinky na člověka. Například přístroje Somavedic dokáží spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy elektrosmogu a geopatogenních zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika letech výzkumu a zkoušek a testován odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnosticko-terapeutických center. Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny, jako takové, ale díky zásahu eliminuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu. 

5. Starejte se o své tělo

Dbejte na správnou životosprávu, kvalitní spánek a dostatečný pohyb, který pomůže vašemu tělu ve schopnosti samoléčby. Pokud každý den vyrazíte na krátkou procházku, zacvičíte si jógu, eliminujete například počet smažených jídel a budete dostatečně pít, výsledky se velice brzy projeví.

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account