Renata Siranová vede privátní terapeutickou praxi v Praze, Mělníku a v Roudnici nad Labem ve spolupráci s pedagogicko-psychologickou poradnou pod vedením PaedDr. Daniely Pokorné. Převážně se věnuje fungování rodiny jako celku s vazbou na školní instituce. Dlouhodobě též spolupracuje s Doc. Mudr. Janem Měšťákem, CSc. Společně se zabývají psychosomatikou a psychoterapií u klientů převážně onkologicky nemocných, po úrazech, s různými tělesnými vadami a estetickými problémy.

 
S kolegyní Bc. Lenkou Pelechovou se ve svém projektu “Cesta za rodinou” zabývají prevencí reprodukčního zdraví a zaměřují se na sociální podporu rodiny, psychickou a terapeutickou pomoc párům na cestě za dítětem. Aktivně provozuje semináře, lektorskou a konzultační činnost a píše zajímavé články do různých periodik.
“Preferuji osobní přístup, empatii, důvěru a bezpečné prostředí. Náš konzultační čas, který spolu strávíme vám budu stále na blízku a udělám maximum pro úspěšné naplnění vašich cílů a potřeb. Pomohu vám najít zpět vaši ztracenou rovnováhu v osobním životě, v rodině a v práci. Kladu vysoký důraz na etiku v jejichž mantinelech se pohybuji, řídím se etickými principy a zaručuji taktéž plnou diskrétnost při terapii a po jejím skončení.”
Den, kdy se mám ráda – workshop
Souhlasíte, že fungující sebevědomá rodina je odrazem spokojené, sebevědomé a milované ženy? Vítejte na mém workshopu!
Proč je pro nás ženy důležitý pocit vlastní hodnoty? Co všechno bude potřeba změnit, abychom se cítily dobře, měly se rády a byly spokojené? Jak máme své nejistoty a obavy ze změn zpracovat? Co nám ženám dala výchova a jaké poselství předáváme svým dětem? A co v dnešním světě znamená, když se řekne “sebevědomá rodina”?

To jsou témata, o kterých si společně s Renatou budete na semináři povídat.

Ženy se dozví, co je sebevědomí a co je jeho součástí. Jak pracovat na svém bezpodmínečném přijetí, tak, abychom byly se sebou spokojené uvnitř i navenek. Měly se rády a přijaly se takové jaké jsme i přesto, že nás nepříznivě ovlivnila genetika nebo blízká rodina.

Na workshopu Vám uvedu příklady nejenom z mé praxe, ale i osobní zkušenost. Vysvětlím Vám, proč je důležité na sobě stále pracovat a proč je dobré nebát se svěřit se odborníkovi, pokud o sobě pochybuji, nebo si na své cestě životem nevím rady. A jak prostřednictvím psychoterapie můžeme takový pocit vlastního přijetí zažít.

Milé ženy, vědomí vlastního já, důvěra, úcta a láska sama k sobě, staví pevné základy pro šťastné dítě a fungující rodinu. 

Těšíme se na všechny ženy, které se tohoto semináře a celé akce Den, kdy se mám ráda zúčastní! FB registrace ZDE

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account