Kdo by nechtěl? ???? Pro podnikavou ženu je to příležitost rozvoje sebe i svého stávajícího podnikání. Pro ženu na mateřské dovolené možnost příjmu, pro ženu unavenou z kancelářské práce je to něco živého, občerstvujícího, pro ženy s podnikáním, které se na čas zavírá, když přijde vir to mohou být zadní vrátka.

ŽENY sro otevřely možnost, která pomáhá ženám v regionech a také, zejména českým výrobcům a firmám s prodejem a propagací jejich produktů. 

Ambasadorky pracují jako elitní jednotka ŽEN sro. Jsou samostatné, aktivní, nadšené. Tvoří síť, kde jsou si všechny rovny a kde reprezentují MARKET ŽENY sro. Jsou poradním a prodejním kanálem díky němuž lze nakupovat výhodněji. Jsou pomocnou rukou klientům. 

Nová příležitost v ŽENY s.r.o. je pro ty z vás, které se neobávají nových výzev, práce a zodpovědné, kontinuální, zábavné činnosti přinášející vám o něco nezávislejší život.

Být Ambasadorkou MARKET ŽENY s.r.o. vám poskytne: 

*enzo* Zdroj příjmu

*enzo* Nakupování supervýhodně

*enzo* Být součástí báječné komunity

*enzo* Výhody, odměny, vzdělávání, akce. 

Být Ambasadorkou MARKET ŽENY  s.r.o. je práce: 

*enzo* Kterou můžete dělat odkudkoli

*enzo* Která přináší svobodu

*enzo* Která vám dá možnost pracovat i v lock-downu

Co je květinový marketing?

Je systém osobního prodeje založený na rovných podmínkách pro všechny zúčastněné, a to v jakékoli fázi a době trvání projektu. Jde o maximálně dvoustupňový systém, ve kterém probíhá spolupráce v kruzích. Odměna náleží Ambasadorce/ovi (zakladatelce/li kruhu) pouze za činnost, kterou sám ovlivnil/a svou prací. Rozvoj sítě probíhá školením, které provádí Ambasador/ka (zakladatel/ka kruhu) perspektivním členům kruhu, kteří jsou schopni vytvořit kruh, potažmo květinu vlastní. Vliv Ambasadorky/ra končí v kruzích jí vyškolených Ambasadorek/rů. Stejně tak její podíl z prodejů. Spolupráce v kruzích a tvorba vlastní sítě v konečném důsledku a ve svém grafickém vyobrazení připomíná květinu. Proto název KVĚTINOVÝ MARKETING.

Foto: Shutterstock, archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account