1537

Nakupujete léky a výživové doplňky online? Proč ano nebo proč ne? Co vám pomáhá při rozhodování a jaké informace nejčastěji hledáte? Zajímají nás vaše zkušenosti a názory.

Koho hledáme?

Podmínkou zapojení se do testování je věk 40+ a schopnost provádět online testování e-shopu lékárenského řetězce na mobilním telefonu. Z vyplněných odpovědí pak vybereme respondenty tak, aby zapadli do cílových skupin a telefonicky je oslovíme.

Jak na to?

Zájemkyně musí do pondělí 10. 1. 2022 vyplnit dotazník. Vybraným uživatelkám se do 14 dnů ozveme telefonicky a domluvíme termín testování tak, aby jim co nejvíce vyhovoval. Během testování zjistíme obecné informace a návyky každé uživatelky ohledně online nákupů léků a doplňků stravy. V druhé části testování přijde na řadu tzv. test použitelnosti, kde uživatelka dostane jednoduché úkoly, které ji provedou systémem online nákupů. To pak pomůže zkvalitnit a zjednodušit proces online nákupů tak, aby se pro každou uživatelku či uživatele staly radostí. Testování probíhá přes mobilní telefon nebo počítač, kde uživatel sdílí svou obrazovku. Protiplněním bude finanční odměna ve výši 500 Kč.

Neváhejte vyplnit náborový formulář ZDE.

Tagy:
2 Komentářů

Komentáře jsou uzavřeny.

  1. HelenaSvatková 7 měsíci ago

    Zajímavé testování.

  2. Naděžda Křičenská 7 měsíci ago

    Super.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account