Mám okolo sebe dojem, spousta lidí upadá přes zimu do různých negativních nálad a přitom docela zbytečně. Stačí někde ve svém nitru najít dostatek energie a pustit se do různých domácích projektů, nebo zkrátka do čehokoliv, co Vám udělá radost- nejen v průběhu tvoří, ale následně také při používání a zadostiučinění z dobře vykonané práce. Já jsem se letos v listopadu a prosinci vrhla společně s manželem na naši ložnici na chatě. Tchán má les, takže jsme měli dřevo zdarma a vymysleli jsme si, že uděláme ložnici v kombinaci dřeva a bílé barvy, která se mi vždycky tak líbila, a která si myslím, že se na chatu perfektně hodí. Musím říct, že nás to stálo nemálo úsilí a času, ale teď si naši novou ložnici a nábytek do ložnice vyloženě užíváme a máme radost z dobře vykonané práce.

Vše kromě nábytku je naše práce

 

Vždy jsem snila o ložnici plné dřeva, které poskytuje dle mého názoru úžasnou atmosféru. Musím říct, že mám opravdu úžasného tchána, od kterého jsme měli krásné dřevo, a který nám také zajistil jeho obroušení a vysoustružení zámků mezi deskami. Postel včetně nočních stolků nám vyrobil náš známý truhlář, ostatní je naše práce a různé doplňky a maličkosti jsou objednané z mého oblíbeného v-nabytek.cz + něco málo dokoupené ve Scontu a OBI. Nejde o nic složitého, a pokud má člověk u sebe někoho šikovného, pak je to jen otázkou času- mě osobně moc bavilo skládat jednotlivé desky na sebe a pozorovat, jak postupně roste obložení, nebo podlaha naší ložnice. Naprosto miluju trámy, které jsou nad postelí, i když by tam vlastně ani nemusely být- jedná se jen o designovou záležitost.

Už nám chybí jen skříň do ložnice a můžeme relaxovat

 

Chatičku máme v podhůří Jeseníků a je z ní krásný výhled do zasněžené přírody. Miluju, když ráno vstanu, chvíli se dívám na tu krásu venku, pak na krásu uvnitř, lehnu si zpátky do postele a jen tak relaxuju, nebo si něco čtu. Ještě musíme dořešit skříň do ložnice, kterou mám objednanou opět z mého oblíbeného v-nabytek a pár doplňků, ale už teď naši novou ložnici naprosto miluji.

Tagy:
3 Komentářů
  1. Tereza Poláková 7 měsíců ago

    Já jsem taky chtěla novou ložnici, ale manžel mi řekl, že mi s ničím nepomůže, protože si myslel, že mě tím odradí, ale neodradil. Koupila jsem si novou skříň, noční stolky postel, komodu a na složení nábytku jsem si zaplatila hodinového manžela . Můj muž byl pak sice trochu vykolejený, protože to nečekal, ale byla to jeho chyba, že mi nechtěl pomoct. Já si umím poradit.

  2. AlžbětaSoučková 2 roky ago

    Máte opravdu moc krásné povlečení, odkud ho máte? Pro syna jsem vybírala povlečení dlouho a nakonec si sám vybral 3D povlečení na https://www.kvalitex.cz/akcni-bytovy-textil/. Ale sobě do ložnice bych chtěla vybrat v takovém stylu jako máte vy. Doporučíte mi prosím stránku nebo obchod? Zatím jsem takové nikde ještě neviděla. Případně odkud máte i ty povlaky na polštáře?

  3. Pěkné bydlení.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account