362

 
Sex a erotika už není tabu
Ruku na srdce, časy, kdy jsme se bály nahlas vyslovit cokoli souvisejícího s naším sexuálním životem jsou dávno pryč. Dnes se o sexu mluví, píše, je ho plná televize a časopisy. Díky bohu. Dnes už není tabu, zeptat se partnera, co mu vyhovuje, jakou pozici upřednostňuje, co by chtěl vyzkoušet atd.
Také není problém zajít do sexshopu – jmenují se Erotic City a jejich pobočky najdete po celé České republice i na Slovensku. 
Jaro je tu, lidi šílí
Díky slunci, hormonům a dobré náladě se na jaře mimořádně daří i lásce a sexu a vášnivé večery svádí k experimentování. Odvažte se a překvapte partnera nějakou novou hračkou.  

Dnešní erotické pomůcky mají nádherný design, úžasné funkce a zpestří nejenom chvíle o samotě, ale především partnerský sexuální život. Párové erotické pomůcky přinesou přesně to, co chceme, více vzrušení a potěšení pro oba, pevný a vášnivý vztah.
Jak vybrat tu správnou pomůcku?
V prodejnách a online poradně Erotic City jsou schopni vám poradit v celém spektru otázek ohledně erotických pomůcek, milostného života a poskytnout odborné informace. Vše s ohledem na zákazníka a případný ostych. Nebojte se zeptat, nikdo vás neukousne! 
Bestsellery v erotickém sortimentu
Revolucí v potěšení pro ženy je unikátní stimulátor klitorisu Womanizer. Jeho heslo zní: „Za minutu na vrcholu“ – a nejsou to plané sliby. Přináší intenzivní i několikanásobné orgasmy a vysokou úroveň sexuálního života. Nejoblíbenější pomůckou pro páry je We-Vibe, jedinečný vibrátor, který můžete použít při pohlavním styku. Stimuluje bod G i klitoris a partner si taky přijde na své.

Obecně mezi nejprodávanější erotické pomůcky patří masážní strojky, vibrátory, anální pomůcky, vibrační kroužky, lubrikační gely, masážní oleje a svíčky nebo afrodiziaka.
Erotika a zdraví
Nejenom samotný sex má pozitivní vliv na naše zdraví, ale i některé erotické pomůcky přispívají k větší vitalitě. Venušiny kuličky jsou například skvělé pro posílení pánevního dna ženy. Pro lepší potenci poslouží mužům vakuová pumpa nebo erekční kroužek. Pro sebevědomí zejména mladých mužů jsou skvělé prostředky na oddálení ejakulace.
Navštivte nový web Erotic City
Nový web vám pomůže lépe se zorientovat v nabídce erotických pomůcek a zároveň vám nabídne jednodušší způsob nákupu online i snadnější a rychlejší vyřízení rezervace v síti prodejen Erotic City.

Návštěva prodejny je po zásluze odměněna
Erotic City můžete navštívit v těch největších obchodních centrech nebo v kamenných prodejnách a při nákupu nad 1000 Kč se můžete těšit na dárek dle vlastního výběru až v hodnotě 795 Kč. Více informací najdete novém webu zde.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account