Načerpání sil, regenerace i posílení imunity. Takovou odměnu si určitě zasloužíte. Nechte se hýčkat ve spa, dopřejte si relaxační masáže, vaše svaly povzbudí i trysky vířivky či uvolňující působení tepla v sauně. Jaké wellness doporučujeme? Takové, kde i okolí bude balzámem pro vaši duši.
Wellness pobyt v Česku
Naše země skýtá půvaby skoro v každém koutě. Pokud si stále chcete dopřát dovolenou, kde bude teplo, doporučujeme vydat se za wellness do jižních Čech. Proč právě tam? Načerpáte zde sílu a energii, která vám chybí. Navíc se můžete ještě kochat při procházkách, vyjížďkách na kole nebo i na koních. Wellness jsou vlastně takové lázně. Lázně pro ty, kteří je nemají napsané od doktora, ale přitom by mnohé procedury využili. Není náhodou, že wellness resorty se nachází v místě lázní. Například, když zmíníme wellness jižní Čechy, skoro každému vytanou na mysli Počátky. Wellness Počátky, to se pak rovná Svatá Kateřina.
Wellness, které nadchne každého
Možná jste o tomto resortu už slyšeli. Samotná Svatá Kateřina má bohatou tradici, v moderním pojetí je ale přetvořena do ajurvédského hávu. Zde najdete právě ajurvédské procedury, lekce jógy a nově byl otevřen samostatný ajurvédský pavilon, v němž vám odborníci až z daleké Indie pomohou od všedních potíží, týkajících se psychického i fyzického zdraví. Užijete si autentické masáže a rituály, zaplavete si v bazénu, užijete si tepla v saunách i parách. Wellness pobyt si můžete nechat sestavit na míru, kdy si jednotlivé procedury vyberete sami, anebo si zakoupíte balíček zaměřený na konkrétní program. Může se jednat o ajurvédský pobyt, zeštíhlovací program, jógová cvičení, samozřejmě se nabízí i víkendy pro zamilované. Pokud už Svatou Kateřinu znáte, doporučujeme ještě zkusit Letohrádek svatého Vojtěcha, kde rovněž nabízí řadu exkluzivních služeb, které zregenerují vaše tělo i mysl. Wellness pobyty představují dokonalé uvolnění, které si zasloužíte, tak směle vybírejte, než vás někdo předběhne a bude plno.
FOTO: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account