Po zimě s vlasy staženými do drdolů a culíků volá jaro po změně. Vlasům dopřejte regeneraci, osvěžte barvu a střihněte si ofinu. Promění vaši tvář a otevře dveře k novým kombinacím líčení a stylingu. Inspirujte se slavnými ženami a vyberte si svůj podzimní hairstyle.

Možná si s myšlenkou na ofinu hrajete už dlouho, anebo vás napadla právě teď, v obou případech od ní neodcházejte. Při výběru té správné vnímejte tvar svého obličeje a kolik času s její úpravou chcete strávit, možná bude potřeba žehlit či podtáčet. Dívejte se pod ruku své kadeřnici a ona vás správnou úpravu naučí. Oválnému obličeji sluší husté ofiny tupého střihu, ženy s kulatým či srdcovým obličejem vypadají krásně v boční šikmé ofině, která jim obličej hezky rozvrhne a zúží. Čtvercovému obličeji bude slušet delší vrstvená ofina.

Ještě stále nevíte, kterou zvolit? Můžete se inspirovat slavnými ženami, které si ji nechaly také ustřihnout.

Dlouhovlásky s ofinou

Ofinu k dlouhým sestřihaným vlasům styl supermodelky 90. let zvolila Alessanra Ambrosio a vypadá velmi dobře. Dlouhé vlasy doplnila ofinou i Jessica Biel a dodala šmrnc svému obvyklému elegantnímu účesu. Jennifer Garner sází na kombinaci úsměvu, ofiny a balayge, barvení vlasů, které vytváří přirozený vzhled.

Ofinu k mikádu

Vlasy maximálně v délce po ramena osvěžila ofinou chameleon účesů, Rihanna. Měnit účesy si může dovolit díky svému oválnému obličeji, kterému sluší téměř vše. Super hladké mikádo s ofinou zvolila i Bella Hadid. Tupě střiženou ofinu s volnou střední částí a rozcuchané mikádo si oblíbila Vanessa Hudgens.

Ofina k vlnitým vlasům

Vlnité vlasy si ofinu také zaslouží, zjemňují tvář a činí účes vzdušnější. K rusým vlasům ji zvolila Georgia May Jagger, ofinu vyžehlila a nechala odděleně.  Volnou, lehce zvlněnou si ji učesala Chloe Grace Moretz. Může ji nechat volně, nebo si ji strčit za uši. Zato Kerry Washington střihla nesouměrně, šikmo a prostříhaně.

Super krátká ofina

Charlie Theron při propagaci filmu Long shot, vsadila na super krátkou, avšak velmi elegantní miniofinu. Budete působit přísněji, ale velmi chic. Emma Roberts také stříhla velmi krátce a vytvořila nový sci-fi vzhled, který můžete napodobit. Ke zkracování ofin se přidala i Emma Watson, která jejím hnědým lehce vlnitým vlasům sluší.

Ofina a drdol

Po ustřihnutí ofiny si otestujte, jak bude vypadat se sepnutými vlasy. Kolikrát účes vypadá ještě lépe než s volně spuštěnými. Tak jako u Hari Nef, Emily Ratajkowski nebo Felicity Jones.

Foto: Pinterest.com; elle.com/uk; shutterstock.com

Zdroj foto: Shutterstock

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account