Jsou pouze na jeden den, ale jejich výběru věnujeme i půl roku. Chceme si splnit sny, vypadat neodolatelně a svatbu si v nich maximálně užít. Vy, které se budete letos vdávat, si určitě do svého výběru zařaďte tyto. My ostatní, již vdané, se můžeme jen kochat.
Vzhled letošních šatů inspirovaly dvě výrazné ženy, které v roce 2018 řekly Ano a vstoupily do svazku manželského. Nynější vévodkyně ze Sussexu Megan Markle a nejvlivnější italská blogerka Chiara Ferragni. A ani jedna nezůstala u jedněch svatebních šatů, obě měly dvoje. Možná se také při výběru nebudete v té záplavě krásy schopná rozhodnout, tak proč nemít také druhé?
  
Jako Megan Markle
První šaty, ve kterých se zúčastnila obřadu, byly jednoduché, bez ozdob s lodičkovým výstřihem, tříčtvrtečními rukávy a přiléhavým střihem vytvořené britskou návrhářkou francouzského módního domu Givanchy Clare Waight Keller. Jako druhé, večerní, pak zvolila opět jednoduché šaty, tentokrát od návrhářky Stelly McCartney, které se pyšnily odhalenými rameny, střihem ke krku, tzv. halter neck a opět přiléhavé siluety.


Oběma šaty odstartovala trend těch letošních. Prim budou hrát šaty s lodičkovými výstřihy, s minimem ozdob, hladké čistě bílé. Minimalistické, slušivé se snadnou manipulací a velmi elegantní.

Druhými podpořila trend odhalených ramen. Opět minimalistické a tak moc chic. Ukázat co nejvíce, tak jak jsme byly zvyklé z letních halenek minulého roku.

Jako Chiara Ferragni
Svatba nejznámější módní influencerky světa byla ostře sledovanou záležitostí. A jaké šaty zvolila? Krásné, něžné, romantické šaty s krajkou z rukou módního domu Dior od italské návrhářky Marie GrazieChiuri. Základem bylo jednoduché krajkové body s dlouhými rukávy a splývavou odepíncí sukní. Na večer pak zvolila šaty tylové v barvě champagne od Dior Haute Couture, které zdobily výšivky složené z motivů, které symbolizovaly její vztah s manželem, velmi osobní šaty s vyšitými verši z písně, při níž ji její manžel požádal o ruku. Wow.

 

Chiara odstartovala další letošní trend šatů s krajkovým svrškem a jednoduchou dlouhou sukní, do kterých se rozhodně zamilujete.


Posunula vpřed i další trend, a to dlouhé rukávy, které vůbec nepůsobí nudně, ba naopak, velmi žensky.

Do kterých jste se zamilovala vy?
 Foto: Instagra.com; Pinterest.com; Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account