Modrá je velmi oblíbená barva napříč generacemi i pohlavími. Na tričko je ještě zima, kabát už koupený máte, a tak si jako první modrý kousek opatřete svetr. Ještě ho dlouho využijete. Dá se krásně kombinovat.
Barva komunikace, klidu a sebedůvěry. Do téhle barvy se letos bude ladit vše, přes módu, dekorace i šperky. Navíc je to barva naší oblíbené džínoviny, takže o materiálu máte jasno. V jaké jiné barvě tedy letos vyrazit ven než v modré? Hurá, sluší všem.

Foto: countryliving.com; hippeshop.nl
S kalhotami všech barev
Ať si ze své skříně vezmete džíny jakkoliv modré, vždy se budou k modrému svetru hodit. Noste k němu i černé, bílé nebo hnědé kalhoty. Zkrátka jakékoliv, tahle barva se kamarádí.

Celá v modré
Tak moc se vám tahle modrá zalíbila, že byste ji nosila neustále? Proč ne, že se vám líbí jí dejte najevo tím, že se do ní celá obléknete. Kombinujte s bílými, hnědými botami a doplňky.

K jaké sukni?
Kromě klasické džínové či černé kožené ji noste s barvami, jako je zelená či hnědá. Ani vzorované nebudou špatné, jen ať je na nich alespoň špetka modré.

Modrá miluje šperky
A jak moc. Rozumí si se zlatými řetízky, které vrstvěte. Sáhněte klidně i po masivním velkém zlatém šperku. Sofistikované perly se k této sofistikované modré hodí neskutečně. Milujete stříbrné šperky? Klidně je s ní noste. S modrým svetrem vyniknou velké náušnice se zlatou.

V kombinaci s hnědou
Možná spíše s jakoukoliv zemitou. Nahoře nebe, dole zem. Tmavě hnědá, velbloudí, béžová, rozhodně do nich zahalte své kabelky, kalhoty, boty, šperky a noste s modrou.

Se zvířecími vzory
Oblíbila jste si zvířecí vzory? I těmi tato modrá neopovrhne a vy si vzorovanou sukni či kalhoty k modrému svetru můžete dovolit. Další barvy už nepřidávejte, ani na doplňcích.

Foto: Pinterest.com/ street style; jimiamy.com; harpersbazaar.com.au; whowhatwear.com.uk; bowermillet.com

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account